Film

Acemi Anneler Stüdyo’da “Ergenlik Dönemi” konuşulacak

[ad_1]

Yeni Başlayan Anneler Stüdyosu programının yeni bölümü 13 Şubat Cumartesi günü 11.30'da TRT 1 ekranında yayınlanacak. “Yeni Başlayan Anneler Stüdyosu” farklı konuları ve zengin içeriğiyle Cumartesi sabahları TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam ediyor.

Başarılı sunucu Şahla Orujova'nın sunumu ile canlı yayınlanan program, aileler ve çocuklar için zor bir süreç olan "ergenlik dönemini" anlatacak.

"Ne yazık ki, çocuğum ergenlik çağında!" Sorunlarına çözüm bulan anne ve babaların sorularını yanıtlayacak programda, alanlarında uzman kişilerle aşağıdaki konular tartışılacak;

Çocuklar ergenlik döneminde fiziksel ve duygusal olarak neler yaşarlar? Yemeye hazır yiyecekler, yanlış beslenme erken hamileliğe neden olur mu? Beslenmede nelere dikkat edilmelidir? Ergenlik beraberinde ne gibi sorunlar getiriyor? Bu dönemde çocuklarla iletişimde nelere dikkat edilmelidir? Çocuk ve aile için en iyi ergenlik döneminin formülü nedir?

Ünlü konuklar, canlı bağlantılar ve tam içerikli "Yeni Başlayan Anneler Stüdyosu" 13 Şubat Cumartesi saat 11: 20'de TRT 1'de olacak.

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

[ad_2]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün