Akıllı Saat Çoçuk İçin

Akıllı Saat Çoçuk İçin modelleri
Temmuz 4 2021
: 1153

Akıllı Saat Çoçuk İçin  yeni Google Smartwatch for Kids oldukça havalı. Çocuğunuza gün içinde belirli aktiviteleri hatırlatması için programlayabilirsiniz. Beyzbolu yakalamaya çalışmaktansa akıllarında daha önemli şeyler olan daha büyük çocuklar için mükemmeldir. Daha büyük çocukların kendi telefonlarını aramak için kolay erişime sahip olmaları da harika bir fikirdir. Kızlar için akıllı çocuk saati sadece kalkıp arama yapamaz, aynı zamanda arabayı durdurmak gibi başka acil durum işlevlerine de sahiptir. Bir çocuk sorun yaşarsa, düğmesine dokunmanız veya güç simgesine çift tıklamanız yeterlidir; atanan numara, biri cevap verene kadar otomatik olarak aranacaktır.

Akıllı Saat Çoçuk İçin olan modeller

Çocuklar için akıllı saat oyununun bir başka harika özelliği de kalp atış hızını tespit edebilmesidir. Küçük çocuğunuz bu kullanışlı cihazla bir koşu bandı veya bisiklet çalıştırabilir ve ilerlemesini takip edebilir. Cihazda yerleşik bir kalori yakma hesaplayıcısı bile vardır, böylece çocuğunuz kaç kalori yaktığını bilerek sağlıklı bir diyet sürdürebilir.

Akıllı Saat Çoçuk İçin fiyatları

Akıllı çocuk saatinin bir başka harika özelliği de mp3 çalar olarak hareket edebilmesidir. Şarkıları yükleyebilir ve telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan çalabilirsiniz. Örneğin, çocuğunuza egzersiz bisikleti sürmeyi öğretirken biraz hareketli müzik çalabilirsiniz. Akıllı saatteki SD kart çoğu müzik çalarla uyumludur.

Akıllı Saat Sürümleri

Çocuklar için akıllı saat, Android 1.5’in daha iyi bir sürümü olan Google Android OS 2.2’nin en son sürümüyle birlikte gelir. Bu yeni sürüm, daha uzun bir bellek gibi çalıştırmayı kolaylaştıran birçok yeni özelliğe sahiptir. Bu güncellenmiş işletim sistemi ile kızınız internette gezinebilir, e-posta gönderip alabilir, metin yazabilir, kamerayı kullanabilir ve çok daha fazlasını yapabilir. Hatta isterse, kendi sesiyle cevaplayabilir ve arama yapabilir. Cihaza önceden programlanmış 20’den fazla farklı sağlık ve fitness aktivitesi vardır.

Akıllı Saat Çoçuk İçin modelleri

Yukarıda bahsedilen tüm harika özelliklere ek olarak, çocuk oyunu akıllı saatinde çocuk dostu güzel bir yüz ekranı vardır. Yuvarlak, metalik kadran ve parlak, renkli, okunması kolay düğmelerle standart bir saat gibi görünüyor. Akıllı Saat Çoçuk İçin Yüz ekranı, ekranda ne olduğunu yakından bile okuyabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca saatin yan tarafında bulunan fonksiyon tuşları da farklı seçeneklere ulaşmayı oldukça kolaylaştırıyor. Ayrıca Diğer bir makalemiz olan instagram profilime kim baktı makalemizi okuyabilirsiniz.

Akıllı Saat Çoçuk İçin Model özellikleri

Adımsayar ve kalori sayacı, çocuklar için akıllı saatin diğer iki harika özelliğidir. Akıllı Saat Çoçuk İçin Adımsayar, tırmandığınız merdiven sayısını ve yürüdüğünüz mesafeyi sayar. Kalori sayacı, gün boyunca ne kadar kalori yaktığınızı ve aynı zamanda geri saydığınızı gösterir. Çocuk oyun saatindeki GPS konumlandırıcı, yürürken veya araba kullanırken etrafınızdaki yerleri ve şeyleri bulmanıza yardımcı olur. Bu yardımcı araç, yürürken veya araba kullanırken aramayı unutmuş olabileceğiniz şeyleri bulmanızı kolaylaştırır.

Ebeveynlerin akıllı saatler hakkında sahip oldukları en büyük şikayetlerden biri, özellikle beyaz veya siyah bir parça ise, çekici olmama eğiliminde olmalarıdır. Neyse ki, bu bebeğin harika görünen çekici bir siyah yüzü var. Her açıdan okunması kolay, kullanımı kolay, çok renkli LED ekrana sahiptir. Birde annelerimiz için güzel bir makalemiz olan takma tırnak modellerine bakabilirsiniz.

Akıllı Saat Çoçuk İçin Fiyatlar

Akıllı Saat Çoçuk İçinSon olarak, çocuklar akıllı saatleri aracılığıyla en sevdikleri müzikleri dinleyebilirler. Dahili hoparlör, kulaklık takılı olduğu sürece müziğin keyfini çıkarmalarını sağlar. Sesi gerektiği gibi artırabilir veya azaltabilirsiniz. Dahili kulaklıklar, egzersiz veya herhangi bir fiziksel aktivite sırasında kulaklığın düşmesini önlemek için de mükemmeldir.

Best Kadın

Blogger