Menu

Akrep dizisi hayranlarını rahatlatan yeni bir gelişme var!


1441 Productions'ın yapımcılığını üstlendiği "Scorpion" on ikinci bölümü heyecanla 25 Şubat Perşembe günü saat 20: 00'de STAR TV ekranlarında olacak. Günlerin değişmesinin ardından reytingleri düşen dizi için Star TV yönetiminin şimdilik onu çıkarmayı düşünmediği ve Scorpio'nun yoluna devam edeceği ortaya çıktı. Bu gelişme dizinin hayranlarını çok rahatlattı.

Aras'ın cinayetin Ferda tarafından işlendiğine ilişkin ifadesinin ardından Merve'nin annesinin dolabında bulduğu paranın polise teslim edilmesi üzerine oklar tekrar Ferda'ya çevrilir. Polis soruşturması sonucunda Ferda tutuklanarak cezaevine gönderilir.

Kızının ölümünün intikamını alan Perihan Emgen, bundan memnun kalmaz ve Merve'yi de yanına alarak Ferda'ya son darbeyi alır. Ayşem, Ferda'nın avukatı olmayı kabul ederken; Merve annesine yardım etmesine tepki gösteriyor.

İpek ve Şahin'in evlilik haberi bomba gibi konağa düşer. Şahin, İpek'le evlenmek için tüm ailesiyle yüzleşme riskini alır. Duru, aldığı bir haber neticesinde tüm hayatını etkileyecek büyük bir karar vermek zorunda kalır.

Hapishanede sıkıntılı günler yaşayan Aras, İpek'in evlenme kararına çok şaşırsa da Şahin'e verdiği söze de saygı duyuyor. Aras'a olan öfkesi hiç bitmeyen Duru, Aras'ı ziyareti sırasında söyledikleriyle Aras'a büyük bir şok yaşatır.

İhanet, aşk ve annelik dolu bir akrep dövüşünde, bugünün savaşını yaşayan iki kadının geçmişin aynasından geçen hikayesi "Akrep", STAR TV'de Perşembe akşamlarına damga vurmaya devam edecek.

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments