Menu

Akrep dizisinde beklenmedik yeni gelişme!


STAR TV'nin 1441 Productions dizisi 'Akrep' on ikinci bölümünde dün akşam ekrana gelen heyecan fırtınası tüm hızıyla devam etti. Ferda yaptıklarını cezalandırmak için cezaevine giderken geride bıraktıkları olanlardan sonra kendilerine yeni bir hayat kurmaya çalıştı. Merve'nin dolabında bulduğu parayı polise teslim etmesi üzerine kaçacak yeri kalmayan Ferda, savcının kararıyla tutuklandı. Kızı Merve tarafından ihbar edilmesi Ferda için beklenmedik bir gelişme oldu. Dizinin reytingleri 3. seviyelerde geldi ve hiçbir kategoride ilk 10'a giremedi. Bu sonuçlar çok olumlu bir tabloya işaret etmiyor.

Peki dün gece yayınlanan 12. bölümde başka neler oldu? Kendini parmaklıklar ardında bulan Ferda, tüm suçlamalara rağmen her şeyi yalanladı. Merve, annesinin eylemleriyle mahvolurken, Perihan torununu yalnız bırakmak istemedi. Ancak Merve'nin Perihan ile yarım kalan bir hesabı da vardı. Çünkü gerçekleri bilmesine rağmen her şeyi ondan sakladı! Her şeyden önce, onun da bir kız kardeşi, annesi de terk ettiği bir kızı olması gerçeği!

Bu sırada Ayşem, Perihan'ın ne diyeceğini umursamadan Ferda'nın savunmasını üstlendi. Merve, tesadüfen tanıştığını sandığı ablası Ayşem'den hem olanların hesabını hem de annesinin savunmasını üstlenmesini istedi.

Ferda, Merve'ye ulaşmak için her yolu denese de başarılı olamadı. Merve, annesine sırtını dönüp olanları sindirmeye çalıştıktan sonra babaannesi Perihan'ın kanadının altına girmeye karar vererek konağa taşındı.

İPEK VE ARASINDA TEKRAR GÖRÜŞME

İpek, Aras'ı cezaevinde ziyaret ederek evlendiğini ve bunun sonucunda verdiği sözü açıkladı. Her şeyi kardeşinin mutluluğu için alan Aras, İpek'in kararına saygı duydu. İki kardeş bir daha görüşmemek için vedalaştı.

İpek ile Şahin'in gizli evliliği Emgen Konağı'nda bomba gibi düştü. Tüm aile Şahin'in boşanmasını isterken Şahin, herkesle tanışarak evi terk ederek İpek'in evine gitti.

VE EMGEN KÖŞESİNDEKİ SON BOMBA: DURU HAMİLE!

Hamile olduğunu öğrenen Duru şok oldu. Duru'yu yalnız bırakmayan Hakan, Duru'ya evlenme teklif etti.

Nihayet ailesini bir araya getirdiğini düşünen Perihan, Ferda'nın küçük bir cezayla kurtarılma ihtimalini neredeyse çılgına çevirdi ve Ferda'nın dışarı çıkmaması için her şeyi yapmaya karar verdi. İçeride zor anlar yaşayan Ferda, Perihan'ın planıyla büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kaldı.

'Akrep' heyecan dolu yeni bölümü ile Perşembe günü saat 20: 00'de Star TV'de!

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments