Menu

Akrep’i izleyip de hak ettiği değeri görmediğini düşünenler çok, reytingler az!


TelevisionGazetesi.com / Detay – Perşembe akşamları Star Tv ekranlarında yayınlanan Akrep dizisi, çok güçlü bir hikaye sunumu ve etkileyici sahneleri olmasına rağmen, iyi oyunculuk performansları ile izleyiciyi büyülese de öyle olmadığı bir başka gerçek hak ettiği değeri alın.

Başrollerini Demet Akbağ ve Evrim Alasya'nın paylaştığı dizinin hikayesi bir sakız gibi gergin değil. Akrep'i izleyenler, her hafta bambaşka olaylarla hızla akan hikayesiyle ekrana sıkışıp kalıyor … Ferda ile Perihan arasındaki kavgada kaybeden taraf Ferda … Ferda şimdi cezaevinde, Berna & # 39; Aras ve Fikret'e ölümü. koptu.

Burada Müge Su Şahin'in dikkat çeken Merve karakterindeki başarısını hatırlatmalıyız. Ayrıca Yusuf Çim, Aras karakterinde bir kez daha seyircinin kalbini kazandı … Yusuf Çim ve Müge Su Şahin, Akrep dizisindeki performanslarıyla sosyal medyada isimlerini yükseklere yazıyor …

"Bu dizi hak ettiği değeri almıyor" cümle sosyal medyada yazılıyor. Bu çok doğru bir ifadedir. Hem hikâye hem de oyunculuk açısından çok daha iyi reytingler alması gereken dizi üçlü oranlarla takılıp kaldı. Günlerin değişmesi ile Star TV hizmet dışı kalsa da Akrep'in kendini düzeltme gücüne sahip olduğu aşikardır.

Star TV'nin dizinin tanıtımı için daha fazla çaba göstermesini bekleyen hayranlar, "Umarım final olmaz. Uzun süredir nefessiz izlediğimiz dizilerden biri" dedi.

Ferda hapse girdi. Perihan, kızı Merve'yi de yanına aldı. Merve şimdi annesine nefretle bakıyor. Ferda ise "Umalım ki buradan çıkacağım" diyor ve hapishane günlerinin uzun sürmeyeceğini söylüyor. 25 Şubat Perşembe akşamı yayınlanacak olan Akrep dizisinin 12. yeni bölümünde neler olacağına dair detayları aşağıdaki videoda bulabilirsiniz.

Yapım: 1441 Üretim
Yapımcı: İrfan Şahin
Yönetmen: Gökçen Usta
Senaryo: Erkan Birgören

OYUNCULAR
Perihan: Demet Akbağ
Ferda: Evrim Alasya
Fikret: Bekir Aksoy
Aras: Yusuf Çim
Duru: Aslı Melisa Uzun
Ayşem: Beril Pozam
Hacer: Demet Gül
İpek: Esila Umut
Şahin: Taha Baran Özbek
Merve: Müge Su Şahin
Ece: Ahsen Türkyılmaz

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments