Menu

Alev Alev dizisinde şoke edici gerçek!


Ay Yapım imzalı Alev Alev'in merakla beklenen yeni bölümünün ikinci sunumu Show TV'de yayınlandı. Ozan'ın duygusal sözleri, tüm kadınların el ele verip Cemre'nin evini güzelleştirmeye başladığı tanıtımda Cemre'yi şaşırtıyor. Rüya, Ömer'i kıskandığını gösterirken aralarındaki tatlı alışveriş dikkat çeker. Çelebi, İskender'in içeriğini gözyaşları içinde anlatırken, yaşayacakları yüzleşme merakla beklenir.

Cemre, Güneş'in geçici olarak gözaltına alınması için çabalamaya devam ediyor. Çelebi, kendisine yönelik saldırıları akıllıca manevralarla karşılarken hiç beklemediği yeni bir düşmanla yüzleşir. Ömer ile İskender arasında çetin bir mücadele başlamak üzeredir.

Ömer bu mücadelede sürpriz bir isim bulur. Rüya, Ömer'in annesiyle ilgili yarayı merak ederken, Çiçek'le ilgili şok edici bir gerçekle yüzleşir. Cemre, Çelebi ile yaptığı savaşta yeni ve umut dolu bir hayatın kapısını açar.

Ahmet Katıksız'ın yönetmenliğini ve senaryosunu Burcu Görgün'ün yazdığı dizinin kadrosunda başarılı oyuncular Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven, Toprak Can Adıgüzel ve usta oyuncu Zuhal Olcay buluşuyor.

Alev Alev'in yeni bölümü yarın akşam 20: 00'de Show TV'de! İşte yeni bölüm fragmanı:

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments