Menu

Arıza dizisinde ayrılık var, sürprizler üst üste geliyor


Show TV'de ekrana gelen ve hayranlıkla izlenen O3 Media imzalı Fault yeni bölümünün ikinci ön gösterim sahnesi yayınlandı. Pazar akşamlarının sevilen dizisinde Arıza ile Halide arasında zorunlu bir ayrılık yaşandı. Aşkları kötü adamlara sıkıştı. Tutuklu Halide'nin durumu seyirciler tarafından büyük bir merak konusu olmaya devam ediyor … Nursel Köse ve Rüzgar Aksoy'un diziye heyecan kattığı son bölümler dikkat çekiciydi … Fay serisi.

Halide'nin gözaltına alındığı yerde Ali Rıza ile romantik bir anıyı hatırladığı sahnede ikilinin evlilik teklifi sonrası hayalleri ekrana geliyor. Halide'nin kaçırıldığı yerden nasıl kaçabileceği büyük bir merak konusu. Ali Rıza, Balaban'ı arayarak Halide'nin yerini bulmaya çalışır ancak Balaban, Halide'nin kendisini özlemediğini söyler.

Yaşlı adam bu işin arkasında Balaban'ın olduğunu düşünür ve Burak'a Balaban'ı getirmesini emreder. Halide, bulunduğu yerde karşısına çıkan Balabanlı ailesinin ölümüyle ilgili daha önce hiç duymadığı şeyler duyar ve şok olur. Yaşlı adam Balaban'ı önüne koyar ama Ali Rıza ve Halide'yi bekleyen şaşkınlığa şahit olana kadar ona masada bir yer vermeyi düşünmez.

Recai Karagöz'ün yönettiği, Yılmaz Şahin ve Çağla Kızılelma'nın yazdığı başroller; Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan'ın paylaştığı Arıza'nın kadrosunda; Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Cavit Çetin Güner, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağız Can Konyalı, Ali Seçkiner Taker, Cankat Aydos, Hazal Benli, Kemal Burak Alper, Rüzgar Aksoy ve Yeşim Salkım ve Yeşim Gül ve Nursel Köse gibi sevilen oyuncular var.

Fault'un merakla beklenen yeni bölümü yarın akşam 20: 00'de Show TV'de.

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments