Menu

Arıza dizisinde hiç beklenmedik olay, iplerin kopmasına neden oldu!


Show TV'de ekrana gelen ve hayranlıkla izlenen O3 Medya'nın Arızası'nın merakla beklenen yeni bölümünün ön gösterim sahnesi yayınlandı. Haşmet Ağa ile Ali Rıza arasındaki gerilim sahnesinde Haşmet, ailesini öldürenler arasında Ali Rıza'nın babasının da olduğunu öğrendiğini söylüyor. Ali Rıza, ortaya çıkan gerçeklik nedeniyle zor durumda kalırken, Haşmet tam anlamıyla tüm ipleri kırar. Bu durumun Ali Rıza ile Halide arasındaki ilişkiyi nasıl etkileyeceği şimdiden büyük merak konusu.

Yaşlı adam, Balaban'ın durumunu kabul eder ve konsorsiyumda yeni bir dönem başlar. Ali Rıza, Halide'nin başına gelenlerden sonra Balaban'dan ayrılmamaya karar verir. Konsorsiyum toplandığında Ali Rıza yaptıklarıyla herkesi şoke eder. Ali Rıza ve ailesi, Halide'yi istemeye gittikleri Haşmet'in evinde hiç beklemedikleri bir durumla karşı karşıya kalır.

Ali Rıza'nın ringe çıktığı heyecanlı tanıtımda dövüş sahneleri nefes kesicidir. Ali Rıza ve ailesi Halide'yi isterken Haşmet Ağa'nın vereceği cevabı merakla bekleniyor. "Onun adını bir daha asla anmayacaksınız!" Haşmet'in öfkesinin sebebi akıllardaki soru işaretidir.

Ali Rıza, babasıyla ilgili gerçeği öğrenmek için her şeyi riske atar ve eski bir polisin peşine düşer. Bu arada konsorsiyum, aldığı kararla Ali Rıza'yı oyundan çıkaracak. Fault'un merakla beklenen yeni bölümü bu akşam 20: 00'de Show TV'de.

Recai Karagöz'ün yönettiği, Yılmaz Şahin ve Çağla Kızılelma'nın yazdığı başroller; Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan'ın paylaştığı Arıza'nın kadrosunda; Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Cavit Çetin Güner, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağız Can Konyalı, Ali Seçkiner Taker, Cankat Aydos, Hazal Benli, Kemal Burak Alper, Rüzgar Aksoy ve Yeşim Salkım ve Yeşim Gül ve Nursel Köse gibi sevilen oyuncular var.

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments