Menu

Arka Sokaklar dizisinde beklenmedik yeni kararlar var!


Arka Sokaklar Cuma akşamları Kanal D ekranından yayınlanmaya devam ediyor. Başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan ve İlker İnanoğlu'nun yer aldığı dizinin 15. sezonu 25 Şubat Cuma akşamı 579. bölümüyle devam edecek. Peki yeni bölümde neler olacak? Dizide beklenmedik yeni kararların alınacağı sürpriz sahneler var. Arka Sokaklar'ın yeni bölümünün iki fragmanı yayınlandı ve detaylar ortaya çıktı.

Rıza Baba, memleketten kaçmaya çalışan Servet Amca ile karşı karşıya! Fortune, güvenli eve yerleştikten sonra ülkeden kaçmayı planlar. Adamlarıyla küçük bir sıra düzenler. Hastaneye götürüldüğü bahanesiyle ambulansla kaçırıldı. Ülkeden kaçmaya geldiği limanda onu kötü bir sürpriz beklemektedir. Rıza Baba ve ekibi Servet'in adamlarının ensesinden bir an için ayrılmıyor. Aldıkları istihbarat ve takip ettikleri adamlar sayesinde limanda bir operasyon düzenliyorlar. Fortune kaçmayı hayal ederken önünde silahlı Rıza Baba'yı bulur.

Ali ise cezaevinde zor günler yaşamaktadır. Daha önce attığı bir mahkum onu ​​rahatsız ediyor. Dışarıda Pınar çaresizce onun tahliyesini bekliyor. Üzücü haber savcıdan geliyor. Kanıt yeterli olsa bile Ali cezaevinde kalmaya devam edecek. Bu durum Rıza Baba ve ekibi çok kızdırır.

Mesut, Cemal'in vurulduğunu buldu! Ekrem, istihbarattan tekrar çıktı ve Mesut'u kendi işleri için kullanmaya başladı. Selin bu durumdan dolayı Mesut'u kınamaktadır. Mesut, Ekrem ile operasyona giderken Cemal de onlara katılır.

Operasyon sırasında Cemal ve Ekrem ortadan kaybolur. Mesut çatışma yerine gider ve acı tabloyla yüzleşir. Cemal bir çekimde yerde yatıyor. Bu haber başta Ezgi olmak üzere herkesi şok ediyor. Cemal'in kaderi merak konusu.

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments