Menu

Arka Sokaklar, Kırmızı Oda’ya reyting çelmesi taktı! Ramo çok iyi iken Son Yaz yine hak ettiğini alamadı!


TelevizyonGazetesi.com / Detay – Diziler arasında reyting yarışlarının en çetin olduğu günlerden biri Cuma akşamları. Her kanalın farklı ve iddialı projeleri var. Ancak 15 sezondur Kanal D ekranlarında kalan Arka Sokaklar'ın hala en iddialı yapımlardan biri olduğu incelenecek bir konu.

26 Şubat Cuma günü Arka Sokaklar reytinglerde ilk sırada yer aldı ve neredeyse Kırmızı Oda'yı aştı. Tv8 dizisi bir kez daha hem AB hem de ABC1'de çok iyi reytingler elde etti ve birinciliği kimseye kaptırmadı. Kanal D dizisinin zaman zaman bu atılımları bir anlamda Kırmızı Oda'nın toplam düşüşüne de yansımıştır. Tv8 dizisi 8. oranlarda ve küçük aksilikler bile Arka Sokakları ilk olarak getiriyor.

Ramo Cuma akşamlarının en güçlü dizilerinden biri… Hem toplamda hem de ABC1 gruplarında çok iyi olan Show TV dizisi AB'de biraz daha düşük reyting alıyor. Dizi dün gece ABC1'de 3. oldu. Toplamda ve AB gruplarında kendini 4. sırada buldu. Yine çok önemli bir başarıya imza attığını hatırlatalım.

Fox TV ekranlarında yayınlanan Geçen Yaz dizisi hak ettiği reytingleri bulamıyor. Çok yüksek olması gerekirken, ortalamanın biraz üzerinde reyting alıyor. Alperen Duymaz ve Ali Atay'ın muhteşem oyunculuk performanslarından sonra AB grubunda 3. sırada yer alan Son Yaz, Kırmızı Oda'dan sonra bu kategoride en çok izlenen ikinci dizi oldu. ABC1 grubunda dizinin günü Kırmızı Oda, Ramo ve Arka Sokaklar'ın ardından 5. sırada tamamlandı. Son Yaz'ın toplamda ilk 10'da bile olmaması talihsiz bir durumdur. Toplamda 4 orantılı seri, diğer iki kategoride 5 orana sahiptir.

Cuma akşamları ATV ekranlarında Akıncı, TRT1'de Payitaht Abdülhamid hiçbir kategoride ilk 10 yapım arasında yer alamadı. Star TV'nin yeni dizisi Seni Çok Bekledim Günü sadece AB grubunda 8. sırada tamamladı. Bu üç dizinin diğer 4 diziye göre daha düşük oranlarda izlediği ve yeterince ilgi görmediği unutulmamalıdır.

İşte 26 Şubat Cuma günü reytinglerde en iyi 10 programın listesi:

TOPLAMDA İLK 10 PROGRAM BURADA

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments