Menu

Atakan Işıktutan koronavirüs sonrasında dizilere adım atacak!


Atakan Işıktutan “Yarışmaya yeniden katılmak ister misiniz?” Sorusunu sordu. Ada koşulları bir beyin olarak zorlayıcıdır, ancak Acun kardeşi All Star'a gelir ve tekrar gider, ne isterse yapacağım. Akan sular durur. " dedim.

Survivor Atakan Işıktutan, müzik ve dergi yazarı Hakan Kanburoğlu'nun konuğu oldu. Survivor, 2020'de favorilerini açıklayan Işıktutan, Berkan, Barış, Cemal Can, Nisa ve Aycan'ı şampiyonluk için oynadıklarını açıkladı. Berkan ile çok yakın arkadaş olduklarını belirten Işıktutan, annesinin "Çocuğum gibi" diyerek Cemal Can'ı desteklediğini açıkladı.

Survivor'dan sonra büyük bir hayran kitlesine sahip olan Atakan Işıktutan, “Koronadan sonra dizi teklifleri var, müzakereler olumlu gidiyor. Umarım iyi olur. "Hayatımda hiç aşkım yok, kalbim kapalı, birini sevmeme izin ver, birinin beni sevmesini istiyorum, ama şimdi hedeflerim arasında bir kariyerim var".

Atakan'dan Hayatta Kalan İtirafları!

Bana çorapları verseler bile, Survivor'a giderken 4 çeşit iç çamaşırı ile gittim. Çit ve giydim.

Adada tuvalet yok, ormandaki bir köpek gibi bir hindistancevizi kabuğu ile araziyi kazıyorsunuz. Zaten ishalimiz var. Kumu kapatır ve denizde temizlenirsiniz.

Adada koku almadım, herkes şaşırdı, diğerleri kokuyordu. Anormal kokuyorlardı. Geçilmeyen bir kişi vardı. Timsah yenmiş gibi kokuyordu.

Adada sigara içilmedi. Adada sigarayı kim bulacak?

İbadetimizi adada yapıyorduk. İbadetimiz için özel bir temiz tahta inşa ettiler. Tüm dualarımı yaptım.

Adada cinsiyetini kaybedersin. Proteinsizlik hormonları işe yaramıyor. Adadaki cinsellik zihninizden geçen son şeydir. Hepimiz orada yaşıyoruz, cinsiyet yok.

Hormonlar çalışmadığından kadınlar kilo alır ve erkekler saçlarını büyütür. Çiviler büyümez.

(Son şampiyon Yusuf hakkında) İlk ve son kez konuşuyorum Yusuf ile tekrar arkadaşlık yapmayacağım. Güvendiğime pişmanım.

(Sevgileri olduğu iddia edildi) Dalaka'ya yakındık, ama aşk asla söz konusu değildi. Kalbim kapandı, bir aşkım vardı. İki kişiyi kalbime sokmayacaktım.

Instagram'dan haberleri takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments