Menu

Baraj dizisinde ayrılık mı yaşanacak, ‘öldü’ diye bahsedilen kim?


Fox TV'nin sevilen dizilerinden Dam, büyük atağıyla reytinglerde iyi bir konuma ulaştı. Başrollerini Biran Damla Yılmaz, Feyyaz Duman, Burak Yörük, Gizem Karaca ve Sumru Yavrucuk'un paylaştığı dizinin yeni bölümü yine çok etkileyici olaylarla dolu olacak. Dizide bir karakter yere düşüyor ve başında Nehir ve Zerrin var. "Öldüğünü düşünüyorum" duyuluyor ama bu karakter kim ve son durum ne olduğu bilinmiyor. O sahneyi haberimizin devamında dizinin 29. bölümünün ikinci fragmanında bulabilirsiniz.

Nehir-Bahar Savaşı'nda yeni gelişmeler yaşanırken Nazım ikilemde kalacaktır. Nehir'in negatif uyuşturucu testi Nazım'ı şaşırtırken, Tarık'a gidip onunla savaşacak. Ama Nehir'e uyuşturucu veren Tarık değil Bahar olabilir mi? Ve hamile olduğu Bahar'ın ortaya çıkışı her şeyi altüst edecektir. Dizinin yeni bölümünde Mert ile ilgili yaşanacak travma farkedilmeyecek.

Bahar sonunda Mert'i zorla da olsa Nehir'den almayı başarır, ancak yarattığı travma hem onun hem de Nazım'ın büyük bir suçluluk hissetmesine neden olur.

Nazım'ın pişmanlığı onu Nehir'e yeniden yaklaştırsa da bu yakınlık Bahar'ın müjdesiyle bitecek mi? Tarık, Zahra ve İbrahim hala yakalanmadan Meryem'in vücudundan kurtulmaya çalışıyor.

Baraj Salı günü saat 20.00'de yeni bölümüyle FOX'ta!

Youtube kanalımızda özel içerik -> @ tvmazgazetesi.com

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments