Menu

Bazı hayranları çizmeyi aştı, Esra Bilgiç sosyal medyadan uyardı!


Televisiongazetesi.com/Detay – Esra Bilgiç Show TV'de yayınlanan Ramo dizisi ile ekranlara geliyor. Ünlü oyuncu Sibel karakterini canlandırıyor ve başarılı performansıyla da övgüler alıyor. Hayranları tarafından büyük ilgiyle takip edilen oyuncu, sosyal medya hesabı ile de hayranlarının markası arasında yer alıyor. Oyuncu bu kez yaptığı son paylaşımla dikkatleri üzerine çekti.

Murat Yıldırım'la başrolünü paylaştığı ve Cuma akşamları yayınlanan dizisiyle gündemde olan Esra Bilgiç, sosyal medyayı çok etkin kullanmasa da hayranlarını habersiz bırakmıyor. Zaman zaman izleyicilerini mutlu eden paylaşımlar yapıyor.

Bazen oyuncu kamera arkasından bir fotoğraf paylaşır veya bir sosyal sorumluluk projesini veya kampanyasını destekleyen mesajlar gönderir. Bazen yüzü olan bazı markaların reklamlarını yayınlar.

Dergilere verdiği pozları Instagram sayfasında paylaşan oyuncu, bu sefer bambaşka bir paylaşımla ön plana çıktı. Oyuncu, hayranlarının yaptığı bazı yorumların üslubundan dolayı talepte bulundu.

Tarza dikkat çeken Bilgiç, Ramo dizisinde yer alan bazı oyuncu arkadaşlarının sosyal medya hesaplarında yaptıkları kırıcı ve rahatsız edici yorumlardan dolayı üzüldüğünü belirtti.

Esra Bilgiç, paylaşımında şu cümleleri kullandı: “Sevgili hayran hesaplarım, beni desteklemek için açtığım hesapları, fotoğrafımı veya adımı kullanarak ve paylaştığı kişisel veya set içi fotoğraflara yaptığınız rahatsız edici ve incitici yorumların bazılarını görmek beni üzüyor değerli oyuncularım ve takım arkadaşlarım. Yorumlarınıza ve tarzınıza dikkat etmenizi rica ediyorum. "

Oyuncu ne tür mesajlar veya rahatsız edici sözler aldığına dair bir açıklama yapmasa da hayranlarını kendisini rahatsız eden bir şey hakkında uyarmalıydı!

Bu arada Türkiye'ye verdiği röportajda Marie Claire dergisinin oyuncuları, instagram sayfasından dergiler için çekilmiş bir fotoğrafı paylaşarak hayranlarını bilgilendirdi.

İşte o paylaşım …

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments