Menu

Beren Saat’e ünlülerden kutlama mesajı yağdı! Bir isim vardı ki büyük dikkat çekti!


Televizyongazetesi.com/Detay – Ünlü oyuncu Beren Saat dün 37 yaşına girdi. 26 Şubat 1984 doğumlu oyuncu, instagram sayfasında yeni yaşına çiçek ve tebrik mesajları göndermeye devam ediyor. Birçok kutlama mesajı oyuncunun arkadaşlarından, hayranlarından, hayranlarından ve ünlü isimlerinden geliyor. Ünlü isimlerin yanı sıra Beren Saat'in paylaşımlarında dikkat çeken bir isim daha vardı!

Ünlü oyuncu, gün boyu mesajlar atarken, sosyal medya paylaşımlarına tekrar göndererek cevap vermeye devam etti. Beren Saat'in takipçilerinin ilgiyle izlediği bu tebrik mesajları arasında yakın arkadaşları Esra Dermancıoğlu ve Ayfer Sönmez de yer aldı.

Instagram sayfasının hikaye bölümünde takipçileriyle paylaştığı paylaşımlar arasında iyi dileklerle dolu notları olan çiçekler yer alıyor.

Oyuncu, mesajlarını ve mutluluğunu iki gün boyunca hayranlarıyla paylaşırken, arkadaşlarının sevgi dolu sözlerine de tek tek karşılık veriyor.

Bu arada oyuncu, dün gece İstanbul'da lüks bir otelin manzarasında günbatımında çekilmiş bir fotoğrafı paylaştı. Esra Dermancıoğlu ile birlikte doğum gününü arkadaşları ile birlikte kutladığı tahmin ediliyor.

Bu sırada gelen çiçeklerden biri de eşi Kenan Doğulu'nun annesi Serpil Doğulu'ya aitti. Dergide uzun yıllardır kayınvalidesi ile açık bir ilişki içinde olarak anılan oyuncu, bu paylaşımla yapılan haberlerin doğru olmadığını bir kez daha kanıtladı!

Serpil Doğulu'nun samimi mesajı da dikkat çekti. Doğulu, "Sevgili kızım, yeni yaşınız için tebrikler" notunu düşürmüştü. Beren Saat, "Seni çok seviyorum" notuyla yanıt verdi.

İşte ünlü oyuncuya mesajlardan bazıları:

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments