Menu

Bergüzar Korel, yeni dizisine başlayamadan bıraktı! Hamile olduğunu açıkladı!


Televizyongazetesi.com/Detay – Ünlü Oyuncu Bergüzar Korel, sosyal medyadan yaptığı açıklamayla üçüncü bebeklerine hamile olduğu müjdesini verdi. Halit Ergenç ile evli olan Korel, geçen yıl mart ayında ikinci çocukları Han’ı dünyaya getirdi. Çiftin ayrıca Ali adında 11 yaşında bir oğlu var. Bergüzar Korel’in yeni bir dizi başlaması beklenirken yaptığı açıklama herkesi şaşırttı.

Bebeğin kendileri için bir sürpriz olduğu açıklamasında oyuncu, Netflix için çekilecek olan Kanlı Yayın adlı dizide bu sürece katılamayacağını belirtti.

Eşi Halit Ergenç ile birlikte oynadığı Vatanım Sensin dizisi ile ekranlara gelen Bergüzar Korel’in yeni dizisi merakla bekleniyordu. Kanlı Yayın, 3 yılın ardından heyecanla katılmayı beklediği bir yapım oldu.

Ancak kendileri için sürpriz bir şekilde hamile olduğunu öğrenen oyuncu, sete çıkmaya hazırlanırken bu müjdeyi aldıklarını belirtti. Hamileliğinin projeye devam etmesine engel olmasa da devam eden ve artan korona vakaları nedeniyle projenin ertelenmesine karar verildiğini söyledi.

Oyuncu, hamile kalması nedeniyle yaşayacağı fiziksel değişimin hayat vereceği karaktere ve projeye uygun olmayacağını, bu nedenle aylardır çalışılan işin ertelendiğini belirtti.

Bergüzar Korel, “Küçük bebeğimiz ve bir yandan çok kıymetli insanlarla üzerinde çalıştığımız projeye veda etmem benim için kolay değil” sözleriyle de teşekkür etti.

İşte tam açıklama …

Youtube kanalımızda özel içerik

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments