Menu

Bıçak Sırtı 7 Kasım Özeti 22. Bölüm Fragmanı Durga Lakşi’ye Swara’yı İstedi


Knife Ridge serisinde, Swara adında gizemli bir kişi ondan tapınağa gelmesini istedi. Swara ayrıca Lakshi'yi yolda bilgilendirdi. Swara olay yerine geldiğinde, Sanskar davul çalıyor gibi görünüyor. Yüzünü boyayan Sanskar, adamından Swara'ya zarar vermesini ister. Adam bir hamle yapmak üzereyken, Laksi Swara'yı kurtardı ve onu kovalar. Lakshi adamı yakaladı ve polise teslim etti. Polis sana nedenini soracak. Adam, Durga'ya düşmanlığım yüzünden çocuklarına zarar vermek istediğimi söyledi. 7 Kasım Bıçak Sırtı Özeti Başlangıç.

Bıçak Sırtı Bölüm 22 Özet

Polis adamı ele geçirirken, Sanskar, Sanskar'la gözlerle tanışır ve işareti verir. Davulcu ile işaret edildiğini gören Swara, davulcuyu Laksi'ye gösteriyor. Laksi, Sanskar'ın peşinden gider, fakat onu yakalayamaz. Dida, neden onları ailenizden sakladığınızdan dolayı Ragini'ye kızıyor. Ragini peşinden gidiyor, ben de Sumi'ye her şeyi anlatacağım. Merdivenlerden düşüyor. Herkes bir araya gelir. Dida, Ragini'yi eliyle işaretlerken bir şeyler söylemeye çalışıyor. Neden şekerin size gösterdiğini soruyor. Dadi Ragini'nin bununla bir ilgisi olduğunu düşünüyor.

Lakshi ve Swara eve döndüklerinde, Durga'nın topluluk tarafından onurlandırıldığını görüyorlar. Müfettiş, bunların hepsinin Swara'nın suçluyu açığa vurduğu için olduğunu söyledi. Durga Prasad devletten çok memnun. Bu arada Swara, bir Dida telefonu aldı. Ragara ağlıyor olmalı, çünkü benim yüzümden oldu. Doktor Dida'nın komada olduğunu ve komadan çıkmadan hiçbir şey söyleyemediğini belirtti.

Lakshi'nin Swara ile gitmesine izin vermeyen Anapurna, telefonda onunla konuşabileceğini söylüyor. Ama ondan bu kadar nefret ettiğini bilmediğimi söylediğimde, Ananpurna onu sevdiğimi söylüyor. Durga, annenin sözünü tutamayacağından korktuğunu söyledi, bu yüzden gitmene izin vermeyecek. Durga oğluna güvendiğini söylediğinde, Swara'yı sevip sevmediğini sorar.

Lakshi sessiz kalırken, Durga herkese kendisine olan sevgisini kabul ederek şaşırtıyor. Onunla evleneceğini ve eve gelin olarak getireceğini söylüyor. Bir topluluğun bir üyesi durumu topluluğa nasıl açıklayacağını söylediğinde, Durga her şeyden önce bir baba olduğunu ve başkanlıktan istifa edeceğini söylüyor. Herkes onu dinler. Sanskar ve Sujata içeriden kızarken Sujata araya girmeye çalışıyor, ama Sanskar onu durduruyor.

Laksi ve Durga birlikte hastaneye gider. Ragini, Durga'yı görünce şaşırır. Durga, Dadima ve Dada ji'den özür diler. Onlara kaba davrandığını gösterir. Görevinden istifa ettiğini belirtir. Bir kişi yüzünden olduğunu söylüyor. Bu kişinin, dinsel değerleri için değil birisinin işi için harika olacağını kanıtladığı için büyük bir takdir kazandığını söylüyor.

Bu, kişinin Swara olduğunu gösterir. Sawara'ya döner ve ellerini katlayarak özür diler. Swara elini tutar ve özür dilemene gerek olmadığını söyler. Durga, “Beni baban olarak görmeni istiyorum”, “Kızını oğlum Lakshi'ye istiyorum” diyor. Ragini şaşkınlıkla mutlu göründüğü için şoka girdi. Bıçak Sırtı Bölüm 22 Özet Bitti.

Bıçak Sırtı 7 Kasım Fragmanı

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments