Menu

Bir Zamanlar Çukurova bu sezonun en büyük başarısını elde etti


TIMS & B Productions'ın yapımcılığını üstlendiği, yapımcılığını Timur Savcısı ve Burak Sağyaşar'ın üstlendiği 'Bir Zamanlar Çukurova'nın ekranının 85. bölümü 3. sezonun en yüksek reyting puanına sahip oldu ve yine tüm kategorilerde birinci oldu.

Yayınlandığı 3 sezonda reyting birinciliğinden aşağı inmeyen 'Bir Zamanlar Çukurova' 85. bölümünün yayınlandığı gecede Tüm Kişiler'de% 13,57 pay alarak birinci oldu. , AB'de% 9,33 ve 20 + ABC1'de% 12,88. kapalı. Bir zamanlar Çukurova'nın 85. bölümünde heyecan doruk noktasına ulaştı. Çukurova topraklarında adalet tecelli etti, aşk ve suç karıştı, sırlar ortaya çıktı, duygular en yoğun haliyle yaşandı.

71. bölümden bu yana 15 haftadır devam eden Hünkar Yaman'ın ölümünün arkasındaki sır perdesi ortadan kalktı. Yerde Hünkar'ın kanını bırakmamaya kararlı, bir yandan Züleyha, diğer yandan Demir ve Fekeli aylarca delil arıyor! Hepsinin içeriden bildiği ancak ispatlayamadığı bilgiler İstanbul'dan Züleyha'ya gelerek hem Fekeli hem de Demir Hünkar'ın intikamını almak için Behice'nin peşine düştü.

Köşeye sıkışan Behice, suçunu itiraf etti ve Demir'in silahı kendisine doğrultulmasına rağmen kendini uçurumdan aşağı bırakmayı tercih etti. Çukurova'da birçok olayın perde arkasında yer alan ancak Hünkar'ın öldürülmesi üzerine tüm okları çeken Behice Hekimoğlu, herkesin gözü önünde hayata gözlerini yumdu.

Fekeli'nin isteği üzerine cenazesi Hünkar'ın bulunduğu topraklara defnedilmedi ve İstanbul'a gönderildi.

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümü ile Perşembe 20.00'de ATV'de

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments