Menu

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde üçüncü büyük ayrılık gerçekleşti!


TelevisionGazetesi.com / Detay – Perşembe akşamları ATV ekranlarında seyirci ile buluşan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde bu akşam 3. büyük ara gerçekleşti. Dizide Behice karakterine hayat veren Esra Dermancıoğlu yapımdan ayrıldı …

Dizinin 85. bölümünde yaşanan ayrılık herkesi şaşırttı. Behice'nin karakteri kendine özgü kişiliğini bir kez daha gösterdi. Hünkar'ın katili olduğu ortaya çıkan Behice'nin teslim olması için şartlar uygun oldu. Ancak Behice bu teklifi kabul etmedi.

Esra Dermancıoğlu'nun başarıyla canlandırdığı Behice, uçurumdan atlayarak intihar etti. Teslim olmaktansa ölmeyi tercih eden karakter düşerken yüzündeki gülümseme de akıllarda kaldı. Birçok TV hayranı, yaptığı şeyin bedelini ödemesini istemişti. Bununla birlikte, karakter kendi isteğiyle ölümüne yürüdü ve kendi yolunda hesap vermekten kaçındı.

2014 yılında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl'ın 100.bölümünde de benzer bir sahne izleyiciler gördü. Filiz Ahmet'in canlandırdığı Nigar ustabaşı yakalanmak üzereyken teslim olmaktan ziyade ölümü seçti. Aynı ölüm sahnesi Bir Zamanlar Çukurova dizisinde de bu kez tekrarlandı.

71. bölümde Hünkar Yaman karakterinin ölümünden sonra Vahide Perçin hikayeye veda etti. Daha sonra Uğur Güneş 78. bölümde Yılmaz karakterine veda etti. Şimdi dizide 3. büyük kırılma yaşandı. Hünkar'ın katili Müjgan'ın halası Behice intihar ederek öldü. Karakterin ayrılışı bir süredir bekleniyordu. Sonunda bu konuda kapatıldı.

İşte Behice'nin Nigar Kalfa'ya benzer ölüm sahnesi:

İşte Muhteşem Yüzyıl dizisinin 100.bölümünde Nigar Kalfa'nın ölüm sahnesi:

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments