Menu

Bir Zamanlar Çukurova’da Hünkar’ın yokluğunu aratmayan birisi var!


TelevizyonGazetesi.com / Detay – Bir Zamanlar, Perşembe akşamı yayınlanacak olan Çukurova dizisinin 85. bölümünde neler olacak merakla bekleniyor. Esra Dermancıoğlu'nun canlandırdığı Behice karakterinin bu hafta diziden ayrılması bekleniyor … Dizinin hikayesindeki çok önemli gelişmeler de bu hafta izleyiciyi şaşırtacak.

Bu konulardan biri Fikret Fekeli ile ilgili… Fikret, babasının Adnan Yaman olduğunu ilk kez açıklayacak. Böylece Demir ile sorunun kökeninin ne olduğu ortaya çıktı … Ümit konusunda önemli bir gelişme daha yaşanıyor …

Fikret'in sevgilisi Ümit, Çukurova'yı çok şaşırttı. Fikret, Müjgan ile aşkı tercih ederken Ümit, Demir'in kucağına girdi … Demir ile Ümit arasındaki bu yakınlığı fark eden Sevda Hanım olaya müdahale eder. Hünkar Yaman'ın ölümünden sonra Züleyha-Demir ortaklığına zarar vermemek için Ümit'e ültimatom veren Sevda Hanım izleyicilerin gözdesi oldu.

Hünkar'dan sonra birçok dizi hayranı Züleyha ile Demir arasındaki ilişkiyi savunduğu için sosyal medyada Sevda Hanım'a güzel mesajlarla destek oluyor. Nazal Kesal'ın başarılı bir şekilde canlandırdığı Sevda, 3. sezon başında prodüksiyona dahil oldu. Hikayenin nasıl ilerlediği bilinmiyor ama bundan sonra Demir Ümit konusunda o kadar rahat olmayacak.

“Ümit diziden ayrılıp Demir ve Züleyha'ya yakınlaşmalı. Senarist, bu dizide iyi bir aşk olamaz mı? "Bir dizi hayranı birçok kişinin duygularını dile getirdiği yorumunu bıraktı. Sevda hanımın tavrı da bu noktada dizinin hayranlarını memnun etti.

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments