Menu

Bir Zamanlar Çukurova’da tecavüz sahnesinin bilinmeyen detaylar ortaya döküldü!


TelevisionGazetesi.com / Detay – ATV'nin youtube kanalına konuşan Selin Genç, Bir Zamanlar Çukurova dizisinde canlandırdığı Gülten karakterine tavsiyelerde bulundu. Hatta senaryo yazarlarına bu şekilde mesaj gönderen oyuncu, “Her şey için ağlama. Bu tepkiyi gerçekten alıyorum. Ama çok duygusal bir karaktere sahip ve duygularının ifadesi ağlayarak. Bunu kendisi için bir yöntem olarak seçti. Sanırım o kadar ağlama Gülten diyorum ”.

Rüzgar Aksoy'un canlandırdığı Ercüment'in Gülten'e tecavüz ettiği sahneye değinen Selin Genç, bunun en zor sahne olduğunu söyledi. Oyuncu, "Bu deneyimi kemiklerime kadar yaşadığımı hissettiğim tek sahnem, hem kamera arkasında hem de kamera önünde büyük çaba sarf ediyorum, gerçek görünmesi için çok uğraşıyorum ve ben etkilendim. "

Selin Genç, müştemilat sahnelerinde çok güldüklerini belirterek, başta Bülent Polat'ın canlandırdığı Gaffur ve Demir Yaman ikilisi olmak üzere Demir Yaman'a da güldüklerini, sette herkesi güldürdüklerini söyledi. Oyuncu, “Demir Yaman'ın Gaffur'la tanışması, o sahneler… Özellikle Bülent Polat'ın Gaffur karakterinin her sahnesinde kahkaha eksikliği var. Çünkü gözlerinin içi gülüyor. Ağlasa bile gözleri gülüyor. "Ruhundan fışkıran bir karakter" dedi.

İnternette Adanalı olduğuna dair yanlış bilgiler bulunduğunu belirten oyuncu, İstanbul'da doğduğunu ve bu şehirde büyüdüğünü belirterek önemli bir düzeltme de yaptı.

3 yıldır Adana'da bir otelde yaşadığını ve bunun çok zor bir deneyim olduğunu belirten oyuncu, insanların kendisini hiç zorlamadığını ifade etti. Adanalıların sanata ve sanatçıya çok alışık olduğunun altını çizen oyuncu, İstanbul'da çok da rahat olmadıklarını ifade etti.

Selin Genç de Mersin'de yüzmenin keyfini çıkardı. O anları Instagram hesabından paylaşan oyuncu, "Mersin güneşi … Belki kar fotoğrafı çekemiyoruz ama kışın yüzebiliriz" dedi.

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments