Film

BLACKPINK’ten Jennie’nin, Karantina Kurallarını İhlal Edip Etmediği Araştırılacak

[ad_1]

Daha erken BLACKPINK‘on Jenniebildirildiğine göre sosyal mesafe kurallarını ihlal etmekle suçlanıyor.

15 Nisan’da BLACKPINK üyesi InstagramGyeonggi eyaletindeki bir Arboretumu ziyaret eden birkaç fotoğraf paylaştı ve bazı fotoğraflarda elinde dondurma tutan birkaç kişi vardı. Toplam 7 numaralı dondurma Bu, sosyal mesafe kurallarını ihlal ettiği yönünde spekülasyonlara yol açtı.

Şu anda, bireylerin beş kişiden fazla gruplar halinde toplanmasını engelleyen ülke çapında bir yasak var. Bu nedenle, birçok netizen konuyu ele aldı ve Jennie’ye karşı şikayette bulunmaya başladı.

Bir netizen, çevrimiçi bir toplulukta Jennie’nin karantina kurallarını ihlal ettiğini bildirdi. Jennie hakkında haber yapan netizen şunları söyledi.

“Jennie’nin karantina kurallarını ihlal ettiğine dair şikayette bulundum ve raporu Paju’daki sağlık merkezine gönderdim. Sağlık ve karantina yönetiminden sorumlu resmi ekiple görüştüm. Ekip, davayı inceleyeceklerini ve Jennie’nin para cezasına çarptırılıp bırakılmayacağını araştıracaklarını belirtti. “

Netizen daha sonra şöyle devam etti:

“Yetkili, karantina kurallarını ihlal etme eylemine yakalanmadıkça bir kişiye dava açmanın zor olacağını belirtti.”

Ancak netizen açıklamaya devam etti.

“Ancak, olay yerinde yakalanmadıkları halde şahısların para cezasına çarptırıldığı davalar vardı.”

Aslında, Yongsan Bölgesi sağlık yönetimi 18 Mart’ta birlikte toplantı yasağını kaldıran beş kişinin her birine 100.000 KRW (90 USD) para cezası uygulamaya karar verdi. Buna Future United’ın eski yüksek meclis üyesi Lee Joon Seok da dahildir. Parti ve Seul Yongsan-gu’daki bir restoranda birlikte içki içen Kore Demokrat Parti milletvekili Chung Kyung Tae.

Bu süre içinde, Yongsan Bölgesi sağlık idaresişöyle dedi.

“Seul Büyükşehir Hükümeti’nden medyada yer alan izleme görüntülerine dayanarak para cezası verebileceğimizi belirten bir yanıt aldık.”

Bu yüzden Jennie’yi ihbar eden netizen,

“Sağlık idaresi yetkilisi, sağlık idaresinin şikayetin içeriğini daha dikkatli bir şekilde kontrol etmesi halinde kişiye para cezası verilebileceğini söyledi.” dedim.

Kaynak: Allkpop

K-Magazine haber kategorisi, Güney Kore’deki tüm tabloid haberlerini içeren ana tabloid haber kategorisidir.

[ad_2]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün