Menu

BluTV’nin Yeni Dizisi Acans 11 Mart’ta İzleyici ile Buluşacak


Pergı Eke, Bülent Emrah Parlak, Derya Alabora gibi isimleri bir araya getiren BluTV'nin Acans dizisinden tanıtım fragmanı yayınlandı. Dizi 11 Mart'ta yayınlanacak.

Netflix Türkiye'nin en büyük rakibi dijital yayın platformu arasında yer alıyor BluTVkullanıcılarına sunduğu içerik seçimini zenginleştirmeye devam ediyor. Bir yandan Euphoria, Normal People, Ramya, Killing dizileri son zamanlarda Türkiye'de izleyicilere çok konuşulan diziler, öte yandan Sisters, Sibel, faydalı bir şey, Oray'ın yerli yapımından dikkat çeken BLUTV olarak ilk durağı olarak karşımıza çıktı. vizyondan sonra orijinal üretimlerine yenilerini ekler.

Geçtiğimiz günlerde Yeşilçam ve Doğu gibi yeni dizileri için tanıtım çalışmalarına başlayan BluTV, AjansYeni görselleri ve tanıtım fragmanını paylaştı. Ayrıca dizinin gösterileceği tarih de belli oldu. Yayınlanan fragman, ajans içindeki absürt anları gözler önüne seriyor ve izleyiciyi ajansın ilginç karakterleriyle tanıştırıyor.

Ajans, 11 Mart'ta BluTV'de izleyiciyle buluşacak

Algı Eke, Bülent Emrah Parlak ve Derya AlaboraAcans, başrollerde yer aldığı bir komedi dizisi, 11 Mart'ta seyirci ile buluşacak.

Tanıdık isimler, tuhaf müşterilerle, sorunlu ünlülerle ve günlük krizlerle uğraşmak zorunda kalan bir reklam ajansının, çok kafası karışmış bir ajans başkanı, kendi çalışanları, her departmanı ile komik hikayesinin yer aldığı ajans departmanlarında da misafir oluyor. Ali İhsan Varol ve Mansur Gemisi'İle ilk fragman, diziye konuk olacak diğer sürpriz isimler hakkındaki merakı da artırıyor.

Oyuncu kadrosunun yanı sıra Bülent Emrah Parlak, Pergı Eke ve Derya Alabora Birkan Akyol, Can Sertaç Adalıer ve Melisa BerberoğluAjans senaryosu, nerede Ayberk ÇınarKaleminden çıkarken diziyi yönetiyor. Ali Yorgancıoğlu ve Can Yücel taahhüt eder.

Ajans

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments