Menu

Bozulmayan yanılgısız eyelinerın gizemi kontür makyajda

Tabiatın kış mevsiminin tesirlerini yavaş yavaş üzerinden attığı bu yarıyılda tabiatla beraber insan vücudu ve psikolojisi de değişmeye başlar. Özellikle de mevsim geçişleri, fizyolojik olarak bireyin bazı problemlerle karşılaşmasına neden olur. Bu meselelerin başında gelen bahar nezlesi yalnızca sonu gelmeyen hapşırıklara ve sulanan gözlere neden olmaz, bin bir uğraşla çekilen eyelinerın da bozulmasıyla sonuçlanır.

Zaman ve etrafsal şartlar karşısında bozulmayan tek usul; eyeliner kontür

Her zaman bakımlı ve iyi görünmek, yeni jenerasyon kontür makyaj uygulamalarıyla pratik hale geliyor. Birbirinden çok az farklarla bölen gözler için ideal biçimi bulup uygulamak üstelik bunu aralıksız yapmak çoğu bayan için bir çabaya dönüşüyor. Her zaman yanılgısız görüntüyü tutmak neredeyse olanaksız hale kazançken, çekilen eyelinerın zamanın ve etraf şartlarının tesiriyle bozulması da kaçınılmaz oluyor. Bu noktada makyaj rutininin en güç düzeylerinden biri olan eyeliner, kalıcı usullerle gözlere en uygun form ve renkte konumlanıyor ve eyeliner sürüklemek bir gayret olmaktan çıkıyor.

Eyeliner kontür ile bahar alerjisinde akan makyaja alan okuyun

Bahar alerjisi olanlar öğrenir ki, mevsim geçişlerinde aksırmamak, öksürmemek ve aralıksız sulanan gözleri hakimiyet altına almak oldukça güçtür. Üstelik uzun uğraşlar neticesinde çekilen eyelinerın bu gidişattan etkilenmemesi daha da güç… Kalıcı eyeliner bahar alerjisi nedeniyle yaşanan semptomların makyaj üzerine yarattığı negatif tesirleri pasifize ederek, bu meseleyi ortadan kaldırır. Natürelliği korunmuş, sansasyonel neticeler yaratma ilkesini esas alan eyeliner kontür, göz kapağı ve nezaretine uygulanarak hoş ve anlamlı bakışlar elde etmeyi sağlar. Natürel boyaların kullanıldığı eyeliner kontür harekâtı, istenilen modele göre takribî olarak 1ila 2 saat arasında değişmektedir.

Eyeliner kontür emin bir usul midir

Bir Hayli birey eyeliner kontür harekâtının nezaret ve üstüne uygulanmasından dolayı evhamlar yaşar. Ancak uzman ve eğitimli şahıslarca ve nitelikli malzemelerle yapıldığında eyeliner kontür, cilde hiçbir hasarı olmayan oldukça basit uygulanabilen bir harekâttır. İlk evvel kontür makyaj uzmanı, bireyin gözünün biçimine uygun ideal formu tanımlar ve özel ön çizim kalemi desteğiyle ön çizim yapar. Bu noktada gözün yapısının yanı gizeme kirpikler, ve suratın değişik elementleri de göz önüne alarak eyeliner formu tanımlanmalıdır. Değişik safhada eyeliner uygulanacak bölgeye anestezik kremler sürülerek operasyon sırasında sezilecek hassasiyet en düşük seviyede yakalanır. Sonrasında ise kontür makyaj makineyi aygıt desteğiyle natürel pigmentler göz kapağına, nezaretine veya yalnızca tek bir bölgeye uygulanır. Operasyonun sonrasında rastgele bir kanama veya morarma oluşmadığından birey günlük hayatına hemen dönebilir.

Şayet sizin de gözleriniz

– Suratınıza göre ufaksa,
– Suratınıza göre büyükse,
– Birbirine olması gerekenden daha yakın veya uzaksa
– Düşük göz kapaklarına sahipseniz rahatlıkla eyeliner kontür yaptırabilirsiniz.

Ayrıca daha çekik bir görünüm elde etmek, daha sansasyonel bakışlara sahip olmak, yüzdeki simetriyi sağlamak ve sabah uyandığında dahi bakımlı görünmek isteyen bireyler de bu harekâtı uygulayabilir.

0 0 votes
Article Rating

Categories:   GÜZELLİK

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments