Menu

Bülent Emrah Parlak, Algı Eke ve Derya Alabora, Blu TV imzalı Acans dizisinde buluştu!


Türkiye'nin lider yerli online video platformu BLUTV, yeni üyelerine özel yapımlar sunmaya devam ediyor. Başrollerini Bülent Emrah Parlak, Pergı Eke ve Derya Alabora'nın paylaştığı yeni komedi dizisi 'Acans' 11 Mart Perşembe günü seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor. Beyaz yakalı çalışanların, reklam dünyasının içini komik bir dille anlatırken, günlük hayatlarına dair komik ve eğlenceli anlar bulabilecekleri 'Agency'nin vizyon fragmanı ile birlikte duyuruldu.

BluTV'nin geçtiğimiz aylarda ilk kez duyurduğu yeni özel yapım komedi dizisi “Ajans” ın seyirciyle buluşmasına birkaç gün geçti. 11 Mart Perşembe günü başlayacak ve başrollerinde Bülent Emrah Parlak, Pergı Eke ve Derya Alabora'yı bir araya getiren dizinin fragmanı bugün açıklandı. Yayınlanan fragman, ajans içindeki absürt anları gözler önüne seriyor ve izleyiciyi ajansın ilginç karakterleriyle tanıştırıyor.

Kafası karışmış bir ajans başkanı, kendi kişisel çalışanları, her departmanı tuhaf müşterileri, sorunlu ünlüler ve günlük krizlerle uğraşmak zorunda kalan bir reklam ajansının komik hikayesi, birçok ünlü isim de Ajansın bölümlerine konuk oluyor.

Ali İhsan Varol ve Mansur Ark'ın yer aldığı ilk fragman, diziye konuk olacak diğer sürpriz isimler hakkındaki merakı artırıyor.

Oyuncu kadrosunda Bülent Emrah Parlak, Algı Eke ve Derya Alabora'nın yanı sıra Birkan Akyol, Can Sertaç Adalıer ve Melisa Berberoğlu'nu bir araya getiren ajansın senaryosunu Ayberk Çınar, Ali Yorgancıoğlu ve Can Yücel'i yazıyor. dizinin yönetmenleri.

Renkli atmosferi ve seyirciyi güldürecek hikayesiyle 'Acanlar' BluTV'de sadece 11 Mart Perşembe günü olacak!

Youtube kanalımızda özel içerik -> @ tvmazgazetesi.com

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments