Menu

Burcu Biricik, acımasız erkekler dünyasında tek başına ayakta kalmaya çalışan Fatma’yla ezilen kadının sesi oldu!


TelevizyonGazetesi.com / Detay – Burcu Biricik, şüphesiz ki son yılların yıldızı en çok parlayan oyuncu. Bu yükselişteki en önemli etken, Biricik’in her projesinde canlandırdığı farklı karakterleri başarıyla aşmasıdır.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı eserinden uyarlanan ve perşembe akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız ile fırtına gibi ekrana gelen Burcu Biricik, her iki dizide de en çok konuşulan isimlerden biri oldu. Netflix için çekilen Fatma’nın lansmanı ile tüm dünyada ve Türkiye’de.

Burcu Biricik, Netflix dizisi Fatma’da erkeklerin dünyasında tek başına var olmaya çalışan yalnız bir kadını canlandırıyor. Cezaevine girip çıktıktan sonra ortadan kaybolan eşi Zafer’i ararken acımasız bir dünyada kendini bulan Fatma, hiç hayal etmediği bir yola doğru sürüklenmektedir.

Diziyle ilgili Twitter üzerinden yapılan paylaşımlar özellikle kadın izleyicilerin Fatma’yı nasıl savunduğunu ve mücadelesinden ne kadar etkilendiğini ortaya koyuyor. Açıkçası, Fatma’nın eşi Zafer’i bulma umudu ve oğlunu kaybetmenin acısı, acı çeken kadınların bir tür sesiydi.

Bir izleyici yorumunda, gösteriyi bir gecede bitirdiğini ancak psikolojiye mal olduğunu belirtirken, bir başka izleyici de Fatma’nın zafer umuduyla zaferi bulmak istediğini ifade ediyor.

Fatma’yı izleyenler binlerce paylaşımda övgü aldı. Bir izleyici, “Hepimiz Fatmayiz” diye bağırmak istiyorum dedi. Uzun zamandır bu kadar zevkle izlediğim bir Türk dizisi hiç olmadı. Senaryo, hikaye, karakterler, diyaloglar, oyunculuk ve yönetmenlik çok iyi ”diye duygularını dile getirdi.

İzleyiciyi Fatma’nın hikayesinden ne kadar etkilediğini ortaya koyan yorumlardan bazıları:

Youtube kanalımızda özel içerik

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments