Menu

Cemal Hünal, Sadakatsiz’de dengeleri alt üst eden bir karakterle geldi!


Çarşamba akşamlarının en sevilen dizilerinden biri olan Sadakatsiz, güçlü hikayesi ve iyi oyuncu kadrosu ile yüksek reytinglerle yoluna devam ediyor.

Survivor'dan elenen Cemal Hünal, Kanal D ekranında Sadakatsizler ile yeniden hayranlarıyla buluşacak. Dizinin yeni karakteri de olayların çok farklı noktalara kaymasına neden olacak.

Başarılı oyuncu Cemal Hünal, yapımcılığını Medyapım ve Mednova'nın üstlendiği Kanal D dizisinde Sinan Taşkıran karakteri ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Peki Sinan Taşkıran nasıl bir değişime sebep olacak? Şimdi dengeleri bozacağını söyleyelim.

Tıp Fakültesi'nden ayrıldıktan sonra iç sesini dinleyerek başarılı bir fotoğrafçı olan Sinan Taşkıran, üniversiteden beri görmediği bir Asya dostudur. Sinan'ın Tekirdağ'a gelmesi tüm dengeleri alt üst edecek.

Asya'nın Sinan ile karşılaşması, sonrasında neler olacağı ve Volkan'ın buna tepkisi gibi pek çok konu bu yeni karakterin gelişiyle dizinin hikayesinde önemli bir değişikliğe neden olacak gibi görünüyor.

Yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt ile Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk'un uyarladığı senaryo ile Sadakatsiz, her çarşamba yeni bölümleriyle Kanal D'de.

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments