Menu

Cemre Baysel’i ilk dizisi Yeşil Deniz’de çok ağlattılar, nedenini ilk kez açıkladı!


TelevizyonGazetesi.com / Detay – Finali yapan Sol Yanım'ın güzelliği Cemre Baysel'in whats app gruplarında efsane şeyler yaşanıyor! Geçtiğimiz hafta 12. bölümü ile final yapan Sol Yanım dizisinde ünlü oyuncu Cemre Baysel Biricik karakteriyle başrolü üstlendi. Ne yazık ki düşük reytingleri nedeniyle yayından kaldırılan Sol Tarafım, günleri değiştirmenin ne kadar kötü olabileceğini kanıtladı.

Cemre Baysel dizide Emre Bey ile ortak olmuş ve ikili dizi hayranları tarafından beğenilmiştir. Ramo dizisinde Fatoş karakterine aşık olduktan sonra Sol Yanım'da Biricik ile birlikte görünen Cemre Baysel'e olan ilgi de arttı. Ünlü oyuncu, Onedio'nun youtube kanalında hayranlarının sorularını yanıtladı.

Baysel whats uygulama gruplarında dedikodularla ilgili soruyu şöyle yanıtladı: “Öyle değil. Elbette var. 3 kız arkadaş grubu, efsanevi şeyler oluyor. Cemre Baysel hiç flört uygulaması kullanmadığını, kazandığı ilk parayla telefon aldığını, sokakta hayranları için çok komik veya kötü bir anı hatırlamadığını belirtti.

Oyuncu, sosyal medyada kendisiyle ilgili paylaşımlara baktığını ve güzel şeyler yapıldığını bu durumun kendisini çok mutlu ettiğini belirtti.

Adaletsizliğe tahammülsüz olmadığının altını çizen genç oyuncu, haksız davranmaktan her zaman korktuğunu ve tereddüt ettiğini söyledi. Cemre Baysel, mırıldanmasını isteyen bir mesajın ardından "Sesim gerçekten kötü" demek istemedi.

Parasının çoğunu yemeğe harcayan oyuncu, "Çok yiyorum, bunu yapma" dedi. İlk dizisinin Yeşil Deniz olduğunu hatırlatan oyuncu, “Orada çok heyecanlandım. konuşamadım. Ayrıca saçımı çok kötü yaptılar, çok ağladım çünkü saçım kötüydü. Böyle bir gündü ”dedi.

Takip etmeyi bıraktığını ve yakalanmaktan endişe duyduğunu belirten Baysel, “Ben iyi bir takipçi değilim. Bu yüzden yakalanırım. Bu yüzden bu işleri bıraktım, yakalanmamak için, zevkimiz kaçmasın diye onu bıraktım ”.

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments