Menu

Çukur dizisinde değişim büyük rahatsızlık verdi!


Ay Yapım imzalı Çukur'un merakla beklenen 118. yeni bölümü Show TV'de yayınlandı. Mahalle değişikliğinden rahatsız olduğunu ifade eden Yamaç, tanıtımdaki konuşmasıyla Amca'ya meydan okur ve Yamaç'ın Çukur hakkında söylediği sözlere dikkat çeker. Çukur'u eski haline döndüreceğini söyleyen Yamaç ile Dayı arasında yaşanacaklar şimdiden büyük heyecan uyandırıyor.

Senaryosunu Gökhan Horzum'un yazdığı Çukur'un yönetmenliğini Sinan Öztürk yapıyor. Çukur'un kadrosunda; Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Necip Memili, Damla Sönmez, Kubilay Aka, Burak Dakak, Hare Sürel, Kadir Çermik, Genco Özak, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Ece Yaşar, Cem Uslu, Aytaç Uşun, Ferit Kaya, İlkay Akdağlı gibi başarılı oyuncular var. Çukur'un merakla beklenen yeni bölümü Pazartesi akşamı saat 20: 00'de Show TV'de! İşte dizinin 118. bölümünden ilk fragman:

Şimdiye kadar pit dizisinin 117 bölümü yayınlandı. Mayıs ayında final olacağı bilinen dizinin son bölümünde yaşananlarla ilgili detayları da hatırlayalım. Vartolu, Yamaç'ı yıllar sonra evine geri getirdi. Sultan Hanım Yamaç'ı karşısında görünce sevinirken, yıllar sonra oğluyla tanıştığı duygusal anlar seyirciyi derinden etkiledi. Yamaç'ın Çukur'daki değişime şahit olmasının ardından Koçovalı, evinde hiçbir şeyin eskisi gibi olmadığını gördü. Amca da evin düzenini tamamen değiştirmişti.

Cumali ise Yamaç'ın da amcasının yanında olduğunu düşünerek Çukur'dan ayrılmaya karar verince beklenmedik bir sürprizle karşılaştı. Yamaç, Koçovalı evinde kalmayarak kardeşinin yanına tekrar geldi. Bu gelişme ile Cumali, Çukur'da kalmaya karar verdi. Yamaç'ın deneyimlerini öğrenen Vartolu, Kulkan'ı bulmak için harekete geçti.

Vartolu'nun yardımıyla Yamaç, Kulkan'ı ele geçirmeyi başardı. Ölüme adım adım yaklaşan Kulkan, elindeki en büyük kozu kullanarak Efsun'un yerini Yamaç'a anlattı. Efsun'u takip etmeye başlayan Yamaç, finalde Efsun ile karşılaştı. Büyük karşılaşma anlarında nefesler alındı ​​ve ne olacağı şimdiden büyük bir merak konusu oldu.

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments