Film

Çukur dizisinde herkes gerçeklerin peşinde

[ad_1]

Show TV'de ekrana gelen Ay Yapım imzalı fenomen dizisi Çukur'un bölümünde Yamaç tarafını seçerek Çukur'da yeni bir dönem başlatmak için ilk adımı attı. Amcasına karşı durmayı seçen Yamaç Koçovalı, bu kararıyla büyük bir savaşı ateşledi. Dün akşam ekranlara gelen Çukur 118. yeni bölümünde Yamaç, Çukur'da yaşananları öğrenmek için gerçeklerin peşine düştü.

Amcasının yaptıklarının eski Çukur'dan hiçbir iz bırakmadığını kendi gözleriyle gördü. Gerçekleri öğrenen Yamaç, Amca'nın karşısına çıktı ve düşüncelerini dile getirdi, gerginlik giderek arttı. Yaptıklarından amcasının memnun olmadığını söyleyen Yamaç, tarafını seçti. Vartolu, Yamaç'ı amcasının yanında yer almaya ikna etmeye çalışsa da başarılı olamadı. Yamaç Koçovalı, babasının mirası Çukur'u geri getirmek için ilk adımı attı. Çukur'da artık yeni bir dönem başlıyordu!

Mayıs ayında final yapacak dizinin her bölümünün yüksek bir izleyici ilgisiyle devam ettiğini ve reytinglerinin çok iyi olduğunu hatırlatalım. Çukur, dün akşam tüm kategorilerde Büyük Selçukluları Uyanış'tan sonra en çok izlenen ikinci dizi oldu. 6-8 arası reyting alan dizinin sosyal medyadaki yansıması da güçlüydü. #masal Twitter etiket listesinde Türkiye'de 13 saat 35 dakika TT oldu.

EFSUN'DAN YOLA KADAR SERT TEPKİ

Yamaç ile Efsun arasındaki karşılaşma duygusal anlara sahne olurken, Efsun'un beklenmedik tepkisi herkesi şoke etti. İkili birbirlerine sarılırken Efsun aniden Yamaç'a saldırdı. Yamaç sert bir tepkiyle karşılaşsa da Efsun ve çocuğunun gitmesine izin vermedi. Bir kez daha yaşadıklarını anlatmak ve çocuğuna kavuşmak için Efsun'la yüzleşti. İkilinin karşı karşıya geldiği bu anlarda Yamaç, kızının adının "Masal" olduğunu öğrendi.

YAMA GERÇEKLERİ TAKİP EDİYOR

Yamaç, hem ailesindeki hem de Çukur'daki değişimin gerçek sebebini aramaya başladı. İdris Koçovalı'nın Çukur'una sadık, Amca'nın yanından geçmeyenlerle tanıştı ve Çukur'da saklı kalan gerçeklere tanık oldu. Değişimin arkasında ne olduğunu öğrenen Yamaç, Çukur'un uyuşturucu işine karıştığını kendi gözleriyle gördü. Yamaç, gerçekleri öğrendikten sonra kararını verdi.

Çukur'un merakla beklenen yeni bölümü Pazartesi akşamı saat 20: 00'de Show TV'de.

Youtube kanalımızda özel içerik -> @ tvmazgazetesi.com

Abone ol

[ad_2]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün