Menu

Çukur dizisinde yıllar sonra gelen duygusal karşılaşma!


Yamaç ile Efsun arasındaki karşılaşma, Show TV'de ekrana gelen ve dün akşam yayınlanan Ay Yapım imzalı fenomen dizisi Çukur bölümünde damgasını vurdu. Yıllar sonra ilk kez birbirini gören ikili arasında neler yaşanacağı merakla bekleniyor. Mayıs ayında final yapması beklenen Çukur dizisinin 117. bölümü yine önemli olaylara sahne oldu.

Yamaç ve Vartolu, dün akşam yayınlanan Çukur dizisinde Kulkan'ı yakaladı. Ölüme adım adım yaklaşan Kulkan, elindeki en büyük kozu kullanarak Efsun'un yerini Yamaç'a anlattı. Yamaç, Efsun'un izlerini bulmayı başarırken, Efsun ve kızını uzaktan görünce duygusal anlar yaşadı. Efsun'u takip etmeye başlayan Yamaç, finalde Efsun'un önüne çıktı. Büyük karşılaşma anlarında nefesler alındı ​​ve ne olacağı şimdiden büyük bir merak oldu. Yamaç ve Efsun'un yıllar sonra tekrar görüştüğü heyecanlı anlar, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Çukur, dün akşam yayınlanan yeni bölümü ile AB'de 6. sırada kalsa da toplamda ve ABC1 kategorilerinde 8 reyting ile ikinci oldu. Sosyal medyada da adından sıkça söz ettiren dizi, paylaşılan binlerce mesajla gündemde kaldı. Yamaç Twitter etiketi # Türkiye 12 saat 5 dakika TT listesinde kaldı.

YAMAÇ TEKRAR KOÇOVALI EVİNDE

Vartolu, Yamaç'ı yıllar sonra evine geri getirdi. Sultan Hanım Yamaç'ı karşısında görünce sevinirken, yıllar sonra oğluyla tanıştığı duygusal anlar seyirciyi derinden etkiledi. Yamaç, Çukur'daki değişime şahit olduktan sonra Koçovalı evinde hiçbir şeyin eskisi gibi olmadığını gördü. Amca da evin düzenini tamamen değiştirmişti. Cumali ise Yamaç'ın da amcasının yanında olduğunu düşünerek Çukur'dan ayrılmaya karar verince beklenmedik bir sürprizle karşılaştı. Yamaç, Koçovalı evinde kalmayarak kardeşinin yanına tekrar geldi. Bu gelişme ile Cumali, Çukur'da kalmaya karar verdi.

PATCH YAKALANDI KULKAN

Yamaç'ın deneyimlerini öğrenen Vartolu, Kulkan'ı bulmak için harekete geçti. Vartolu'nun yardımıyla Yamaç, Kulkan'ı ele geçirmeyi başardı. Kulkan tarafından yıllarca işkence gören Yamaç, Kulkan'dan intikam alacağı anlarda nefesini tutarken, Yamaç'taki tüm öfke ortaya çıktı. Ancak Kulkan ölmemek için elindeki son kozu kullandı ve Yamaç'a Efsun'u anlattı.

Çukur'un merakla beklenen yeni bölümü pazartesi akşamı saat 20.00'de Show TV'de.

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments