Film

Çukur Kulkan Öldümü?

[ad_1]

125. bölümde yayınlanan Çukur dizisinde yine oyuncu ayrılıkları yaşandı ve senaryo gereği bazı karakterler öldürüldü. Yakın zamanda final yapması beklenen dizide Karaca, Celasun’un ardından Kulkan Erdenet ve Koçovala’nın eşi Yasmin öldürüldü.

Mayıs ayında final yapması beklenen dizide yaprak dökümü devam ediyor, ekranların sevilen ve fenomen dizisi Çukur şimdiden ardı ardına veda haberi almaya başladı.

Dizide ayrılacak isimlere bakacak olursak, Celasun karakterini canlandıran Kubilay Aka, Kulkan karakterini canlandıran Genco Özak, Karaca rolünü canlandıran Ece Yaşar ve Akın’ın canlandırdığı Gamze Doğanoğlu karakterini canlandıracak. eşi Yasmin de diziden ayrıldı.

Kulkan Nasıl Öldü?

Efsun ve Yamaç Kulkan’ın peşindeydiler. Kovalamacadan kaçan Kulkan, yüksek bir çatıya tırmanarak Yamaç’tan kendini kurtarmaya çalıştı ancak amcası Kulkan’ı çatıdan atarak öldürdü. Kulkan, dizi sahnesinde Efsun’un önüne düştü.

Yasmin ise amcanız Yasmin’in ilaç değişimi sonucu zehirlenerek öldü, bu yüzden 125. bölümde diziye iki oyuncu tarafından veda ettiler.

.

[ad_2]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün