Menu

David Fincher, Netflix Yapımı The Killer Filmini YönetecekKatil

David Fincher ve Netflix, The Killer için yeniden bir araya geliyor. Michael Fassbender, Se7en'in senaristi Andrew Kevin Walker'ın yazdığı filmde başrol oynayabilir.

Se7en, Fight Club, Zodiac, The Social Network'ün yönetmeni olarak sinemaseverlerin kalbini fethetti. David fincher, geçen yıl Netflix'te yayınlandı Mank Filmiyle adından söz ettirdi.

Mank'ın serbest bırakılmasından birkaç ay sonra, David Fincher yeni projesi için hazırlıklara başladı. Deadline'ın haberine göre usta yönetmen, Alexis Nolent" Katil film için Netflix ile yeniden bir araya geliyor.

Michael Fassbender, David Fincher & # 39; ın The Killer filminde başrol oynayabilir

Film endüstrisinde Se7en'in senaristi olarak tanınır Andrew WalkerBir Köle ve Steve Jobs için 12 Yıl Oscar'a aday gösterildi ve Utanç ve X-Men dizisinde başrol oynayarak bu filmde rol aldı. Michael Fassbender ile görüşülüyor.

Katil, soğukkanlı cinayet işleyen bir suikastçıya odaklanır. Suikastçı vicdan azabı çekmeye başlar ve duygusal çözülmesine neden olur. Oyuncu kadrosu kesinleşirse, Michael Fassbender filmde hikayenin merkezinde suikastçı olarak görünecek.

David Fincher ve Andrew Kevin Walker'ın bu uyarlamayla nasıl başa çıkacağı merak konusu. İkilinin 25 yıl sonra buluşacak olması proje merakımıza merak katıyor. Netflix'te izleyeceğimiz film ile ilgili yeni gelişmeleri web sitemizden takip edebilirsiniz.

Kaynak: Son tarih

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments