Menu

Demet Özdemir, yaklaşan doğum günü için hayranlarından bakın ne istedi?


Televizyongazetesi.com/Detay – Son dönemin en çok konuşulan ve dikkat çeken genç oyuncularından Demet Özdemir, sosyal medyanın da gündemine düşmeyen bir isim. Erkenci Kuş dizisinde Can Yaman ile kamera karşısına çıkan oyuncu, bu romantik komedi tarzı dizinin ardından hayran kitlesini de büyüttü.

Sonrasında farklı bir seçim yapan oyuncu, bu kez drama dizisinde oynamak isteyerek TV8 TV8 TV8 TV8 TV8 TV8 dizisinde Doğmak Evin Kaderinde İbrahim Çelikkol ile başrol oynamaktadır.

1992 doğumlu oyuncu genç yaşına rağmen kariyer basamaklarını emin ve emin adımlarla tırmanıyor. Hayranlarının büyük ilgiyle takip ettiği Demet Özdemir, son olarak Instagram sayfasında hayranlarına bir mesaj gönderdi.

26 Şubat'ta yeni yaşını kutlayacak oyuncu, son dönemde pek çok ünlü ismin yaptığı gibi hediyelerini daha iyi bir işe göndermek isteyenleri yönlendiriyor!

Hayranlarına ve sevdiklerine mesaj gönderen Demet Özdemir, "iyilikpaylaş" adresini göstererek kendisine hediye göndermek isteyenlerden Koruncuk Vakfı'na bağış yapmasını istedi.

Bağış, kızların öğrenim görmesi için kullanılacak. Demet Özdemir, "iyilikpaylaş" paylaşımını tekrarlayarak "Pamuk eller cepte mi?" Dedi. mesaj ile sol kalp.

Dileyenler, "Demet Özdemir doğum gününü Koruncuk Kız Vakfı'na paylaşıyor" notuyla yayınlanan paylaşımdan nasıl bağış yapılacağını öğrenebilirler …

İşte Demet Özdemir'in paylaşımı …

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments