Menu

Disney CEO’su Bob Chapek, Filmlerin Daha Erken Disney+’a Gelebileceğini Söyledi



Disney CEO'su Bob Chapek, filmler arasındaki zamanın & # 39; gösterim tarihi ve Disney + 'daki gösterimleri kısaltılabilir.

Sinema sektöründe dağıtım ve gösterim dengesinin pandemik koşullar nedeniyle değiştiği geçtiğimiz yıl içerisinde stüdyo ve sinema salonlarının haberlerini defalarca aktardık. Bu konudaki haberlerin en önemli noktası filmlerin izleneceği kanallar oldu. Diğer bir deyişle, sinemalarda gösterime girmesi ile dijital platformlarda yayınlanması arasındaki denge konusunda sürekli yeni haberler geliyordu. Bu sefer yeni bir söylentinin merkezinde Disney ve dijital platformu Disney + vardır.

Disney CEO'su Bob Chapek Filmlerin gösterim tarihleri ​​ile dijital platformlarda gösterime girmeleri arasındaki sürenin kısaltılabileceğine dair açıklamalarda bulundu. Daha önce hatırlanacağı gibi AMC Tiyatroları ile Evrensel Filmler arasında imzalanan anlaşmaya göre vizyona girdikten 17 gün sonra PVOD platformlarında yayınlanabildi. Öte yandan, belki daha radikal başka bir kararda, Warner Bros. filmlerinle aynı gün HBO Max & # 39;Yayınlandığı duyuruldu. Bu karar, filmlerinin yönetmenleri tarafından bile Warner Bros. tarafından alınmış, tepkiyle karşılaşmış ve sorunlara neden olmuştur.

Disney CEO'su Bob Chapek Filmlerin Dijital Olarak Daha Önce Gelebileceğine Dair İpuçları

Cruella

Disney'in iki önemli filmi Karadul 7 Mayıs'ta, Cruella Mayıs ayı sonunda gösterime girecek ve yaz sezonunu açacak iki film. Ancak Disney CEO'sunun açıklamaları kafa karıştırıcı görünüyor. Chapek yaptığı açıklamada, "İzleyiciler, istedikleri zaman evde bir filme erişme lüksüne sahip olabilecekleri için her zamankinden daha sabırsızlar." Dedi. Bu yüzden bunun bir geri dönüş olabileceğinden emin değilim. Ama sinemada film gösterimini kesinlikle engellemek istemiyoruz. "ifadeleri kullandı.

Bob Chapek'in açıklamalarından sonra henüz resmi olarak onaylanmış veya duyurulmuş bir değişiklik yok. Henüz söyleyebiliriz, çünkü Chapek'in izleyiciye yeni bir kararın kabul edilebilirliğinin ilk tohumlarını attığını söylemek yanlış olmaz. Disney'in Haziran'daki Mayıs vizyonlarının yanında Luca ve temmuzda Orman Gezisi filmlerin vizyona girmesi planlanıyor.

Marvel Sinematik EvreniThe Avengers dizisi, Black Panther, Guardians of the Galaxy gibi filmlerin yapımcılığını üstlendiği Kara Dul filminde de yapımcı olarak yer almıştır. Kevin Feige, Black Widow'un karışık sürümüne karşı. Marvel, 2009'dan beri ilk kez bir yılı filmsiz geçirdi. Marvel ve Disney birçok filmini ertelese de gündemlerine yeni bir erteleme koymak istemiyorlar.

Zaman hızla geçtikçe, salgının seyrine göre işten çıkarma kararlarını mümkün olan en kısa sürede tahmin etmek daha sağlıklı olabilir. Şimdilik Disney'in şovuna hazır olmamız gerekiyor.

Kaynak: ScreenRant

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments