Menu

 

Dolunay Soysert’in yeniden dizilere dönmesi için bir şart var!


TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Dolunay Soysert beyaz perdede farklı rollerle birçok projede yer alan başarılı bir isim. 1990'lı yıllarda setlerde boy gösteren oyuncu Kaygısız dizisinde Hostess Carefree olarak dikkat çekti. Daha sonra birçok projede arka arkaya görev aldı.

Bir İstanbul Masalı dizisinde Ressam Derya karakterinden Adanalı dizisinde Elif'e ve Unutulmaz Annem An Melek dizisinde Ece karakterine kadar 2000'li yılların başında arka arkaya birçok projede yer aldı.

Muhteşem Yüzyıl dizisinde Gracia Mendes karakteri ile kısa bir süre kalsa da; Urfalıyam Ezelden, Kayıp, Kehribar, Çifte Mutluluk, Bana Sevmeyi Söyle, Kayıtsız, Elimi Bırakma ve Ya Bağımsızlık ya da Ölüm adlı dizilerde çok farklı rollerde kendini gösterdi.

Usta oyuncu salgın nedeniyle bir süredir ekranlarda değil … Sadece Gain platformunda karşımıza çıkan Terapist adlı dizide izlediğimiz oyuncu Berna karakterine hayat verdi.

Dolunay Soysert'in televizyon dizisine dönmesi için önemli bir koşulu var. Koronavirüs nedeniyle hayatını iyice sınırlayan ve evinden çok fazla çıkmak istemeyen oyuncu, son dönemdeki projelerinin kısa süresinden bahsetti: “Anılar biriktirdiğimi söyleyebilirim. Şimdi doğru projede yer almak istiyorum. "

Dolunay Soysert, geride bıraktığı onlarca projenin ardından artık doğru projenin ekrana dönmesini bekliyor. Bu doğru proje olunca hayranlar ünlü oyuncuyu ne zaman ekranda izleyecekler, merakla bekleniyorlar.

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

Categories:   Film

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir