Menu

DSP Media, APRIL Söylentileri Işığı Altında Yeni Bir Açıklama Yayımladı


DSP Media, NİSAN eski üye üye HyunjooZorbalık iddiaları üzerine yeni bir açıklama yaptı.

Orijinal açıklamada, tüm üyelerin durumun kurbanı olduğu iddia edildi. Ancak belirsiz açıklama daha fazla kafa karışıklığına neden oldu ve DSP Media ikinci bir açıklama yayınladı. Açıklama aşağıdaki gibidir:

-Jeon Somin Meselesi

Jeon Somin, 16 yaşında şirketimizde stajyer oldu ve uzun süredir çok çalışıyor. Çıkış yaptıktan sonra NİSAN'ın lideri olarak çok çalıştı. Herhangi bir üyeden nefret etmek veya zorbalık yapmak yanlıştır. Somin ve Chaewon 3 yıldır birlikte stajyerlerdi ve zaten şikayet ediyorlardı, bu yüzden Chaewon'un Somin'e yaklaşması için başka birine zorbalık yapması için hiçbir neden yoktu.

Kupa Olayı

Yurtta 40-50 bardak var ve üyelerin şirkette yemek yemesi için üyeler bir bardakta dwenjang yahnisi vardı. Hyunjoo onun olduğunu söyledi ve Naeun hemen özür diledi. Hyunjoo ayrıca üyelerle birlikte yemek yedi.

Ayakkabı Olayı

Şirket, toplam 12 çift olmak üzere üye başına 2 çift aynı ayakkabı satın aldı. Üyelerden dördü aynı ayakkabıları giyiyordu, bu yüzden kafa karışıklığı ortaya çıktı.

– Yayından Önce Küfür

Yayından önce hiçbir üye [Hyunjoo] 'ya küfür etmedi.

Anlaşmazlıklar

Şirket, Hyunjoo'nun zorbalığa uğradığını iddia ettiği eğitim odasının CCTV'sini kontrol etti, ancak hiçbir şey bulamadık. Bunu Hyunjoo ve annesiyle de paylaştığımızı size bildiriyoruz.

Yönetici Olayı

Nisan üyelerinin 7/24 yanlarında olan kadın yöneticilerine yakın oldukları doğru. Menajerle çıktığı tam bir söylenti ve belirli bir üyeyi sevdiği için sessiz kaldığı hiçbir durum yok.

– Hyunjoo'nun Annesini Tebrik Etmek

NİSAN üyeleri bunun ciddi bir durum olduğunu anladılar ve ne söyleyeceklerini bilmeden sessizce selamladılar. Bu, bundan bir yanlış anlaşılmaydı.

Şirket ayrıca herhangi bir yanlış bilginin yayılmasına karşı yasal işlem başlatacağını da teyit etmiştir.

Bu yeni ifade hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kaynak: Allkpop

K-Magazine haber kategorisi, Güney Kore'deki tüm tabloid haberlerini içeren ana tabloid haber kategorisidir.

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments