Menu

Düğün davetiyesi 2019 trendleri

1. Haritalı Davetiyeler

Misafirlerinize onları nerede ve nasıl bir faalliğin beklediğini harita ile göstermek düğün davetiyelerinde yükselen bir trend. Bunu ister şahsileştirilmiş illüstrasyonla özel olarak yaptırabilir ve coşku dozunu artırabilir ister lazer kesim tekniği ile yaşama geçirebilirsiniz.

2.Yırtık Kenarlı Davetiyeler

Düğün davetiyenize değişik ve antik bir hava kazandırmak istiyorsanız, özel kaligrafi ile zenginleştirilmiş yırtık kenarlı davetiye tasarımlarına yönelebilirsiniz.

3.Azametli Astarlara Sahip Zarfta Davetiyeler

Misafirlerinize sürpriz yapmaya davetiyenizden başlayın! Başlı başına etkileme eforuna sahip bu tasarımlar sayesinde düğün temanızı bir duvar kağıdı gibi ailenize ve dostlarınıza aktarma kısmeti de tutabilirsiniz.

4.Lazer Kesim Yazılı Davetiyeler

Davetiye tasarımınız ister sade olsun ister karmaşık lazer kesim onun tesirini bir üst seviyeye çıkaracak! Tasarıma hudutsuzca uygulanabilen bu teknikle davetiyenizde öne çıkarmak istediğiniz yazıları kestirerek daha besbelli hale getirebilirsiniz.

5.Doğadan İlham Alan Davetiyeler

Büyük gününüz için tanımladığınız renk paletini konuklarınızla paylaşmak için tabiatın sunduğu desenlerden beslenebilirsiniz. Azametli çiçekler, palmiye yaprakları ve tomurcuklar davetiyenizde çerçeve veya kenardan göz kırpan bir ayrıntı olarak yer alabilir.

6.Koyu Renk Paletli Davetiyeler

Davetiyenizde koyu renkleri seçim etmek büyük gün için vurgu yapmanızı da basitleştirir. Renkler koyulaştıkça tasarımın sadeleşmesi gerektiğini de usunuzdan çıkarmamanızda fayda var.

7.İç İçe Geçen Monogramlı Davetiyeler

Monogramlar çok değişik biçimlerde yapılabilen yaratıcı ayrıntılar. Bunun için adlarınızın veya soy adlarınızın baş harflerini kullanabilirsiniz. Ananesel olmasına karşın oldukça özel bir kurgu gerektiren monogramı azametli kılansa şüphesiz yazı şahsiyeti tercihi. Bunun için bir tasarımcı ile çalışmanızda fayda var.

8.Yeni Formda Davetiyeler

Düğün davetiyeniz illa kare veya dikdörtgen olacak diye bir kaide artık yok, hatta 2019 bu görüşü tamamen ortadan kaldıracak bir trendi de birliktesi getiriyor. Geometrik -öbür- biçimler, yuvarlak ve hatta değişik kesilerek ayrıntılandırılmış kenarlar davetiyenizi biricik kılacak.

9.Çelenkli Monogramlı Davetiyeler

Şayet monogram tasarımınızı düğün konsepti ile ilişkilendirmek istiyorsanız çevresine tema hakkında ipucu verebilecek bir çelenk ayrıntıyı da ilave edebilirsiniz.

10.Denizci Mavisi Davetiyeler

Denizci mavisi yeni siyah ve bu trendi düğün tarzınıza taşımak da en natürel hakkınız. Ekip elbisezorunluluğu olan aktifliklerden bohem düğünlere her konseptle geçim sağlayabilecek bu rengi iyi nitelik bir kağıt üzerinde davetiye olarak kullanabilirsiniz.

Bu yazı Oggusto.com’dan alınmıştır.

0 0 votes
Article Rating

Categories:   EVLİLİK

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments