Menu

Ecem Erkek yemek istedi, gelen nota bakın! Hasgül Abla detayı!


Televisiongazetesi.com/Detay – Show TV'de Salı akşamları 3 sezon boyunca Güldür Güldür Show'da yer alan Ecem Erkek, programın takipçilerinin de gözde ismi. Oyuncu her karakter ile sosyal medyada defalarca izlenen skeçler yapıyor. Birçok kez izlenen bazı karakterler var.

Bilal ve Naime karakterleriyle çok sevilen Ecem Erkek, geçtiğimiz sezon Patroniçe Naime ve Dram Teyzeler gibi skeçlerde oyunculuğu ile başarılı bir performans sergiledi. Yeni sezonda oyuncu, programa farklı karakterler de ekliyor.

Ecem Erkek daha önce Hayat Sırları dizisi ile ekrana gelmişti ama kitleler tarafından tanınmasını sağlayan iş Güldür Güldür Show oldu. Sivaslı olan oyuncu memleketi aksanıyla konuştuğu skeçlerde de oldukça popülerdir.

Ecem Erkek, sosyal medya hesabından aldığı videolarla izleyiciyi güldüren özgün içeriğiyle öne çıkıyor. Oyuncu, programın dışında da icat ettiği karakterlerle takipçilerine eğlenceli anlar yaşatıyor.

Bu karakterlerden biri de Hasgül Abla'dır. Sivas yöresinin ağzı ile konuşan oyuncu bu karakteri biliyor ama henüz çok fazla ilgi görmedi.

Ancak, yemek istediği restorandan gelen not oyuncuyu yine de şaşırttı! Gelen yemekle ilgili notta Hasgül abla referansı var.

Açıkçası restoranda notu yazan kişi Youtube'da yayınlanan ve sosyal medya hesabından paylaştığı videoda Ecem Erkek karakteri Hasgül'ü beğendi. Yine aksanıyla seslenerek, “Sevgili Hasgül abla, ıspanak çok nankör bir pide. Hayranım, aşkım, mutfak takımı ”reytingi düşürdü.

Ecem Erkek, bu notu Instagram sayfasında paylaşarak hayranına "Bugün yemek sipariş ettim, üzerindeki nota bak canımsın" diyerek yanıt veriyor.

Ecem Erkek karakteri Hasgül Abla'yı aşağıdaki komik videoda izleyebilirsiniz …

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments