Menu

Elle ve Dakota Fanning’li The Nightingale Yeniden ErtelendiKadrosunda Elle ve Dakota Fanning'in yer aldığı Nightingale filmi, Covid-19 nedeniyle tekrar ertelendi. Filmin 2022'nin sonlarında seyirciyi vurması bekleniyor.

Covid-19 salgınından etkilenen yapımlar listesinde yer alan Nightingale, pandeminin sinema sektörü üzerindeki etkisi nedeniyle 22 Aralık 2021'de ertelendi. Sony Filmdeki aksilikler bitmeyecek ve bu yılın sonlarına doğru seyirci ile buluşması planlanan film, yapım sürecindeki duraklamalar nedeniyle 2022'nin son aylarına ertelendi.

Kristin Hannah Aynı adlı en çok satan romandan uyarlanan film, İkinci Dünya Savaşı sırasında yaşamış iki erkek kardeşi konu alıyor. Salgın nedeniyle yapım süreci durmuş olan film, kardeşlerin gündemine gelecek. Fransa'daki Alman işgali sırasında hayatta kalma ve kaçma çabaları. Senaryonun uyarlandığı kitabın hikayesi, müttefik askerlerin Nazi işgali altındaki topraklardan kaçmasına ve Yahudi çocukları saklamasına yardım eden cesur Fransız kadınların hikayesini içeriyor. Roman 45 dile çevrildi ve yalnızca Amerika Birleşik Devletleri'nde 3,5 Milyon kopya sattı. Ayrıca New York Times'ın en çok satanlar listesinde haftalarca birinci sırada yer aldı.

İkinci Dünya Savaşı Sırasında Nightingale Film Setinin Hikayesi

Bülbül aktris Elle Fanning

Yönetmen koltuğunda Mélanie laurentİçinde oturduğu filmin senaryosu Dana stevens kalemlik. Elle Fanning ve Dakota fannigfilmin ana karakterlerinden kardeşleri canlandıracak. Filmin prodüksiyonu Elizabeth CantillonBaş yapımcı ise Caroline vergisi üstlenecek. Yapımcılar arasında 3000 Resim, The Cantillon Company ve TriStar Resimleri vardır. Sony, filmin dağıtımını üstlenecek.

Mélanie Laurent geçmişte Soysuzlar Çetesi, Yeni Başlayanlar ve Şimdi beni görüyorsun Gibi birçok filmin kadrosunda yer almıştı. Yönetmen koltuğunda yer aldığı yapımlardan en bilineni 2014 yapımıdır. Solunum.

Şu anda Netflix dizisi The Great'ın ikinci sezonunu çekmekle meşgul olan Elle Fanning, Super 8, The Neon Demon ve Maleficent gibi yapımlarla tanınıyor. Elle'nin kardeşi Dakota Fanning de War of the Worlds, I Am Sam ve The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2 gibi yapımlarda yer aldı.

Kaynak: Son tarih

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments