Menu

Elveda Rumeli dizisinin yeniden ekrana dönmesi için bir ihtimal daha var!


TelevisionGazetesi.com / Detay – Pazar akşamları TRT1 ekranında izleyicilerle buluşan Tolgahan Sayışman, Onedio'nun youtube kanalının konuğu oldu.

Taraftarların sorularını cevaplayan ünlü oyuncu, ilk kez veda ettiği Farewell Rumeli dizisi hakkında önemli bilgiler verdi ve bu da yıllar önce tanınmasını sağladı.

Ailesi Arnavut göçmen olan Sayış, 83 bölümlük Farewell Rumeli dizisinde 2,5 yıl geçtiğini hatırladı.

Diyelim ki güzel bir gündü. Geçmişim ne kadar çabuk geri döndü, dün gibiydi.2 Makedonya'da geçirdim, geç Harika günlerdi. Her zaman işte olduğum için çok mutlu oldum. Her zaman seni gururla söyledim.

Rumeli tarzı bir projenin ekranda çıkma ihtimalinin olduğunu söyleyen Tolgahan Sayışkan, kanalların içten ve sıcak davranmadıklarını ve dönemin anlattığı hikayelerin sıcak görünmediğini söyledi.

Elveda Rumelisinin bir devamı olarak yazdığım bir hikayem var. Belki daha sonra uygulamaya koyabilirim. Çünkü veda Rumelia'nın bitmemiş bir finali var. Ne kadar üzücü olursa olsun, Balkan savaşları pek hoş değil. Babamın yanında bire bir hatıralarım var. Büyükannemden duyduğum çok fazla hikaye var. Hikayeleri böyle bir finale bağladı ve elveda Rumelian dedi, ancak bir gün size merhaba diyebiliriz ”.

Tolgahan Sayisan’ın videosunu aşağıdaki bölümden izleyebilirsiniz:

İnstagram'daki haberleri takip edin -> @tvdizianaliz

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments