Menu

Emanet dizisi reytinglerde iyi çıktı, sonra kötü düştü!


Yaman ve Seher'in hikayesi, Tv ve Tv kanallarında yayınlanan Emanet dizisinde reytingler getirmeye devam ediyor. Sıla Türkoğlu'nun başrollerini Halil İbrahim Ceyhan'ın oynadığı Güven dizisinde geçtiğimiz hafta düğün konusu gündeme geldi.

Yaman ve Seher evlense de evlenemese de seyirci ekranda heyecanlı anlar yaşadı. Kanal 7'de hafta içi akşam saatlerinde yayınlanan günlük dizilerin reytingleri de şimdiye kadarki en yüksek oranlara ulaştı.

AB ve ABC1 gruplarında güvenlik dizisinin toplamda 3 oranını aşması ve 2 seviyesinde iyi sonuçlar vermesi Kanal 7 için çok önemli bir başarıydı. Bazı ana akım medya kanallarında yayınlanan dizilerden bile iyi reytingler alabilen Emanet, yeni haftaya reytinglerin düşmesiyle başladı.

Salı günü başlayan not artışı Cuma gününe kadar devam etti. Escrow, iyi sonuçlar aldıktan sonra bu hafta ne yapacağını merakla bekliyordu.

Emanet'in 121. bölümü dün akşam yayınlandı ve reytingleri belli oldu. Seri normal hızına döndü … AB ve ABC1'de toplamda 3'ün altında, 2'nin altında reytinglerle 4 günlük heyecan verici yükseliş sona erdi.

Geçen Pazartesi akşamı yayınlanan bölüm ile dün yayınlanan bölümün reytingleri birbirine yakındı. Sadece 4 gün süren bu reyting artışı, hikayede önemli değişiklikler yapılarak kalıcı hale getirilebilir.

Etkili karakterlerle diziye tanınmış isimlerin katılımının sağlanması da önemli bir tanıtım çalışması olarak reytingler üzerinde olumlu bir etki yaratabilir.

İşte bu akşam yayınlanacak olan Emanet dizisinin 122. bölüm fragmanı:

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments