Menu

Enis Arıkan ile Şebnem Bozoklu youtube üzerinden tiyatro sevenlerle buluşuyor


Enis Arıkan ve Şebnem Bozoklu, Based İstanbul ve Türk Tuborg A.Ş. işbirliğiyle gerçekleştirilen "Ayı" Zorlu PSM oyunu için Dijital Sahne'nin bu haftaki başrollerini paylaşıyor. "Dijital Sahne" dokuzuncu haftasında tiyatro severlerle buluşmaya devam ediyor.

4 Mart Perşembe günü saat 20: 00'de bu kez Zorlu PSM YouTube kanalında "Ayı" izleyici ile buluşacak. Dünyanın ve Rus Edebiyatının en büyük yazarlarından Anton Çehov'un unutulmaz eserlerinden biri olan "Ayı" nın başrollerini Enis Arıkan ve Şebnem Bozoklu üstleniyor.

Rus yazar Anton Chekhov'un başyapıtlarından biri olan Ayı, Zorlu PSM yapımı, Based Istanbul işbirliği ve katkılarıyla gerçekleştirilen "Dijital Sahne" nin bu hafta gösterimi ile izleyiciyle buluştu. Türk Tuborg A.Ş. Günümüz tiyatro sahnesinin en cesur ve özgün sahnelerine imza atan İbrahim Çiçek'in uyarladığı ve yönettiği "Dijital Sahne", tiyatronun kült eserlerinin bazı bölümlerini dijital dünya ile birleştirerek dijital dünyaya taşıyor. modern bir görsel hikaye anlatımı, izleyicilere yeni nesil bir tiyatro izleme deneyimi sunuyor.

Aşk olmadan nefret, nefret olmadan aşk yoktur.

Dünyanın ve Rus Edebiyatının en büyük yazarlarından Anton Çehov'un kült metinleri arasında adı geçen "Ayı", Enis Arıkan ve Şebnem Bozoklu'nun göz alıcı performanslarıyla tiyatro severlerin karşısına çıkıyor. İstek üzerine bir oyun olan "Ayı" da tutku dolu arzular klişelerin güzelliğiyle izleyiciye aktarılıyor. İster ödünç alınmış para olsun, ister yas tutma arzusu… Belki istemediğinizde bile. Aşk ve nefretin kadınlarla erkeklerle iç içe geçtiği, borçların ve yasın iç içe geçtiği bir klişenin komedisini izlemeye hazır mısınız?

Yıllar önce yazılmasının yanı sıra zamansızlığı ile izleyici tarafından hep onarılan komediler arasında yer alan "Ayı"; Tüm itirazlara rağmen kaçmayan sevginin ve öldürmeyen nefretin nasıl tutkulu aşka dönüştüğünün anlatımı komik bir dille ele alınmaktadır. Enis Arıkan, Şebnem Bozoklu ve Cansın Şenel'in etkileyici performansları ile 4 Mart Perşembe günü saat 20: 00'de Zorlu PSM YouTube kanalında daha önce hiç yaşamadığınız dijital formatta "Bear" ı izleyebilirsiniz.

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments