Erkek Saç Modelleri

Erkek Saç Modelleri 2
Kategori: Trendler
Temmuz 13 2021
: 0

Erkek Saç Modelleri Yıllar içinde popüler hale gelen birkaç erkek saç modeli var. Klasik ‘ekip kesim’, kısa saç kesimi (çene uzunluğu civarında) ve uzun saç (omuz uzunluğu üzerinde) içeren en yaygın stillerden biridir. Bu saç kesimi hem erkeklerde hem de kadınlarda harika görünüyor, ancak en çok kalın saçlı ve sıkı yüzlü erkekler için uygundur. Bu stil de çok yönlüdür ve katmanları farklı şekilde keserek varyasyonlar oluşturabilirsiniz. Aşağıda sonbahar için en iyi beş erkek saç modeli bulunmaktadır.

Kısa Erkek Saç Modelleri

Sevişmek, bakımı ve devamı çok kolay olan sonbahar için bir erkek saç modelidir. Gür kaşlarından kurtulmak isteyen erkekler için harika bir seçenektir. Sevişmek saç modelleri tipik olarak ön ve arka bölgede çok kısa ve arkada uzundur. Sevişmek için erkek saç modelleri sakallı veya sakalsız harika görünür, böylece geleneksel görünüm ile dağınık görünüm arasında seçim yapabilirsiniz. Şık bir görünüm arıyorsanız, sevişmenize belirginlik katmak için jel veya köpük kullanmayı deneyin. Kadın saç modelleri hakkında bilgi almak için makalemizi okuyabilirsiniz.

Erkek Saç Modelleri 2

Sonbahar için çekici bir saç modeli bulmak istiyorsanız, bu sonbaharda erkek saç modellerinizi yeni bir modelle değiştirmeyi düşünmelisiniz. Dağınık, dağınık bir görünüm sadece çekici değildir, aynı zamanda bakımı da zordur. Buna karşılık, temiz bir tüy, kırpmayı, şekillendirmeyi ve şekillendirmeyi kolaylaştırır. Bu sonbaharda dağınık görünüm için pek çok erkek saç modeli var, bu yüzden senin için doğru olanı seçmelisin.

Belki de en temel erkek saç modelleri, toplu kesimli veya kaküllü saç kesimleridir. Mürettebat kesimi ile, başınızın üst kısmı genellikle tıraş edilir, yanlar ve sırt pürüzsüz ve eşit kalır. Bir tarafa süpürülmüş patlama veya kulakta biten kör bir saçak ile bir vızıltı kesimi eşit derecede basit ve zariftir. Mürettebat kesimler için her iki erkek saç modelinin bakımı kolaydır, bu nedenle saçınızı bu sonbaharda istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Erkek Saç Modelleri

2021 Trend Saç Modelleri

Erkekler arasında giderek daha popüler hale gelen bir saç modeli, doğal erkek saç jölesi ve köpüğü içeren az bakım gerektiren saç modelidir. Bu görünümü elde etmek için dekoltenizi ve saçınızın uzunluğunu eşit bir şekilde almalı ve kulağa yakın olan yanları ve arka kısmı tıraş etmelisiniz. Boynunuzun dibinde küçük, kısa bir saç çizgisi bırakmalısınız. Saçın doğal kısmı hafif, merkezden uzak bir konumda olduğu için bu saç stilini tanımlamak için saç jölesi de kullanabilirsiniz. Biraz saç spreyi, biraz jel ve bir veya iki tıraş bıçağı ekleyerek, doğal erkek saç jölenizi kendi imza stilinize dönüştürebilirsiniz. Reklamları izleyerek para kazanabileceğiniz bu harika yazıyı da okumanızı tavsiye ederim.

Kare yüzlü bazı erkekler doğal püsküllü bir saç modeli tercih edebilir. Bu görünümü elde etmenin en kolay yolu, saçı orta kısım diğer ikisinden daha uzun olacak şekilde üç parçaya bölmektir. Bu görünümü tanımlamak için sakalınıza biraz saç spreyi ve yakanıza biraz jel ekleyin. Bu, yüzlerini güzel bir şekilde çerçeveleyeceğinden, çalışacak çok saçı olmayan erkekler için çekici bir saç modeli.

Uzun Erkek Saç Modelleri

Uzun, çekik yüzlü bazı erkekler sırtlarını alçak, geniş ağızlı bir ustura ile tıraş etmeyi tercih eder. Yüz kıllarınızı uzun bir tabaka halinde alarak, yüzünüzün yan kısmına doğru tarayarak ve yan kısmı berbere doğru fırçalayarak başlamak isteyeceksiniz. Daha sonra aynı saçı alıp kulaklarınızın arkasına ve başınızın yanına katlayacaksınız. Biraz doku eklemek istiyorsanız, arka kısma biraz saç spreyi ve şakaklarınıza biraz jel uygulayın. Bu, orta uzunlukta saçları olan herkes için kolay bir saç modeli.

Uzun Erkek Saç Modelleri

Çok uzun saçlı erkekler için en klasik erkek saç modellerinden biri toplu kesimdir. Bu görünüm genellikle saçınızın doğal kıvrımını veya buklelerini alıp köklerinde toplamakla başlar. Saç derisinin altından başlayarak ve saç uçlarına doğru hareket ederek lüleyi saçınızın ortasına atın. Daha sonra, saçınızın doğal saçının büyük bir bölümünü ekip kesiminizin üst kısmını oluşturmak için kullanabilirsiniz.

Best Kadın

Blogger