Menu

Esra Erol ve Müge Anlı’nın da tavsiye ettiği Kardeşlerim dizisini izleyip de ağlamayan yok!


TelevizyonGazetesi.com / Detay – Cumartesi akşamları ATV ekranlarında yeni bir dizi seyirci ile buluşmaya başladı. Hem Müge Anlı hem de Esra Erol, dün yayınlanan Kardeşler dizisinin ilk bölümünden önce programlarında bu diziye gönderme yapmıştı. Her iki ismin de ekranda anlattıkları insan hikayelerine benzer bir olay örgüsüne sahip olması yaygındı. Kardeşler dizisini izleyeceklerini belirterek tüm takipçilerine onları tavsiye eden Esra Erol ve Müge Anlı, bölüm öncesinde önemli bir tanıtım yaptı.

Peki My Brothers adlı dizinin ilk bölümü nasıl bulundu? Dizi ile ilgili bazı yorumlar sosyal medyada öne çıkıyor. Öncelikle drama zengini bir yapım olduğu için gözyaşı döktüğünü söyleyen çok sayıda izleyici var. Kimsenin anne ve babasız kalmasını istemediklerini belirten izleyiciler, ilk bölümü çok beğendiklerine dair yorumlarda bulundu.

“Efsanevi bir dizi ve sonunda güzel diziler çıkmaya başladı. Şimdiye kadar izlediğim en iyi yabancı dizilerden biriydi. İzleyiciler, Kardeşlerim adlı dizinin ilk bölümü hakkında olumlu yorumlar yaptı. Dizinin duygusal yönünün baskın olduğunu ve önümüzdeki haftalarda hikaye derinleştikçe izleyicinin daha fazla sahiplenmesinin beklendiğini belirtelim.

Dizinin her sahnesinin çok duygusal olduğunu belirten dizi hayranları, dizinin geniş ve etkileyici kadrosuna da dikkat çekerek, "Çok kaliteli bir dizi oldu ve oyunculuk da mükemmel."

Başrollerini Celil Nalçakan, Halil Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Ahu Yağtu ve Simge Selçuk'un başrollerini paylaştığı kardeşlerim, herkese ve her şeye rağmen kopmayan gençlerin umut dolu hikayesini ekrana getiriyor. düştükçe yeniden yükselirler.

Dizinin reyting kurbanı olacağından korkan birçok hayran mesajı da dikkat çekiyor. “Gösteri 2 saat sürdü ve sürekli 2 saat ağladım. Umarım reytinglerin kurbanı olmaz. “Kardeşler” diyen seyirci, öğreten birçok sahne var.

My Brothers adlı ATV dizisinin ilk izlenimleri çok olumlu. Şimdi herkes heyecanla 27 Şubat Cumartesi günü yayınlanacak olan ikinci bölümü bekliyor. İlk fragman yeni bölümden yayınlandı. İşte My Brothers 2. bölüm fragmanı:

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments