Menu

EXO’dan Chanyeol, Aylar Sonra Yayımladığı Mektupla EXO-L’lere Sevgisini Gösterdi


EXO'dan Chanyeol, dört ay sonra EXO-L'ye olan duygularını ve sevgisini paylaştı.

Mektupta Chanyeol; Doğum gününde aldığı mektuplar, EXO üyesi olarak ilk çıkışının 9. yıldönümü ve daha fazlası hakkında konuştu.

Merhaba, ben EXO'dan Chanyeol.

EXO-L, sizi karşılayalı uzun zaman oldu. Her şeyden önce, uzun zamandır beni bekleyen EXO-L'yi endişelendirdiğim için bana özel olmasını diliyorum. Duygularımı yazılı olarak tarif edemediğim bir zamandı ve EXO-L'ler hakkında çok fazla düşündüğüm için üzüldüm.

Bu süre zarfında EXO-L'lere ne söyleyeceğimi düşündüm. Doğum günümde bana gönderdiğiniz destek mesajlarını ve mektupları aldım, çok minnettarım. Tek tek okurken minnettarlık ve üzüntü ile doluydum. EXO-L'lerimizin bu değerli kalplerini nasıl koruyacağımı ve bana verdiğin sevginin bedelini nasıl ödeyeceğimi düşündüm. Seni bir daha endişelendirmeyeceğim. Ayrıca, bana olan inancınızın boşuna olmadığını size göstermek için elimden geleni yapacağım.

Günler geçti ama önünüze ilk çıktığımda hâlâ unutmadım. Ve bu yıl 9. yılımızı kutlayan herkese içtenlikle teşekkür ediyorum. Ben de 9 yıl önceki ilk çıkışımı hatırlıyorum ve unutmayacağım.

O zamanlar tutkumu asla kaybetmeyeceğim. Bana gösterdiğin sonsuz sevgiyi koruyacağım. EXO-L, lütfen hepiniz sağlığınıza dikkat edin. Teşekkür ederim.

Chanyeol’ün mektubunun ardından, dünyanın dört bir yanındaki pek çok hayran, sanatçıya olan sevgisini gösterdi ve Twitter'daki #WELCOMEBACKCHANYEOL ve # 박찬열 _ 소숭 해 gibi etiketler trendin içine girdi.

Kaynak: Twitter

K-Magazine haber kategorisi, Güney Kore'deki tüm dergi içerik haberlerinin yer aldığı ana tabloid haber kategorisidir.

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments