Menu

Ezgi Mola zorla yaptı, Birkan Sokullu hayranları havalara zıpladı! Paylaşıma düşen düşene!


Televizyongazetesi.com/Detay – Ünlü Oyuncu Ezgi Mola şu sıralar Masum Apartmanları dizisinde bambaşka bir karakter olan Safiye'nin somurtkan haliyle, özellikle sosyal medya paylaşımlarıyla gerçek hayatında mizah bir kişilik olarak ekranlarda. , takipçilerini güldürüyor. Oyuncu, kamera arkasına yaptığı paylaşımlarla da dikkat çekiyor.

Son olarak TRT1'de yer alan ve sezonun en sevilen dizisinde kardeşi Han'ı canlandıran Birkan Sokullu ile bir video paylaştı. Yanında oturan Birkan Sokullu'nun telefonunun elinde olduğunu gösteren Mola, "Arkadaşımı yazı koymaya zorluyorum, seni yakışıklı bir adamdan mahrum edebilir miyim?"

Birkan Sokullu, Mola'nın bu sözlerinin gülüşünü dinliyordu. Ezgi Mola dediğini aynen yaptı ve sosyal medyada pek aktif olmayan Sokullu'nun aşağıdaki fotoğrafına yorum yapmadan ekledi.

Birkan Sokullu'yu takip eden hayranlar fotoğrafa övgü dolu yorumlarda bulunuyor ve çok sayıda kişi videoyu Ezgi Mola'nın sayfasında izliyor.

Bu isimler arasında İrem Sak da var. Sak, Ezgi Mola'nın Instagram sayfasında "Ezomola'dan geliyor" diyerek videoya atıfta bulunuyor. Birçok kişi bu yazının altına yorum yaparak Ezgi Mola'ya teşekkür etti.

Birkan Sokullu'nun hayranları "Teşekkür ederim, gözlerimizi açtık, teşekkür ederim Ezgi Mola" gibi yorumlarda bulunmaya başladı.

Fotoğrafa yorum yapanlardan İnci rolüyle Birkan Sokullu'nun partneri olan Farah Zeynep Abdullah da, "Yine harikasın, Allah seni kötü gözlerden korusun" yorumunu yaptı.

Bu arada Birkan Sokullu, Birkan Sokullu'nun ekinde Ezgi Mola'nın "Ne güzel bir fotoğraf, Birkan" sözlerine kahkaha emojisini gönderdi.

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments