Menu

Face/Off Filminin Yeniden Çevriminin Yönetmenliğini Adam Wingard Üstlenecek1997’nin Face / Off filminin yeniden yapımı You’re Next ve Godzilla vs. Kong’un yönetmeni Adam Wingard tarafından yönetilecek.

A Better Tomorrow, Hard Boiled, Red Cliff gibi filmlerin Hong Kong yönetmeni John woo1997'de John Travolta ve Nicolas Cage"Yıldızlı Yüz / Kapalı filmini imzaladı. 80 milyon dolarlık bütçesi olan film, o dönemdeki yaklaşık 250 milyon dolar gelirle dönemin en çok izlenen filmlerinden biri oldu. Paramount Resimleri, Yüz / Kapalı filmini yeniden yapmak için hazırlanıyor.

Face / Off filminin yeniden yapımını yöneten Paramount Sırada Sen Varsın ve Godzilla Vs. Kong filmlerinin yönetmeni Adam Wingard düşüncesine katılmak. Wingard senaryoyu Sıradaki Sen, Misafir, Blair Cadısı gibi filmler üzerine yazdı. Simon Barrett ile yazacak. Senaryo, Eylül ayında yayınlanan ilk bilgilerde The Cloverfield Paradox ve 22 Jump Street tarafından yazılmıştır. Oren Uziel Yazacağı açıklandı. Ancak, Wingard ve Barret'in projeyi başından itibaren yeniden yazacağı görülüyor.

Adam Wingard, Sıra Olarak Yüz / Kapalı Geri Dönüşümü Tasarlıyor

Paramount Pictures'ın yenilenen senaryosu ve oyuncu kadrosuyla hazırlayacağı film yapımcılığını üstlenecek. Neal Moritz, 2017 yılında Oscar'a aday gösterilen Mel Gibson & # 39; s Hacksaw Ridge'in baş yapımcısı. David permut üstlenecek.

Paramount, orijinal 1997 filminin yeni bir oyuncu kadrosu ve senaryo ile yeniden yapımını düşünüyor. Ancak alınan bilgilere göre yönetmenin planları biraz farklı. Adam Wingard, projeye tam bir yeniden yapım olarak yaklaşmıyor. Bir sonraki filmin orijinal 1997 filminin devamı olması planlanıyor. Öte yandan John Travolta ve Nicolas Cage'in yeni filmde yer alması beklenmiyor.

John Woo'nun yönettiği Face / Off, FBI ajanı Sean Archer'ın Los Angeles'ta yıllardır peşinde olduğu ve çocuğunu bir terör saldırısında öldürdüğü biyolojik silah Castor Troy'u bulmak için yaptıklarıyla ilgili. Castor'un öldüğünü duyan Sean, estetik ameliyatla yüzünü değiştiriyor ve Castor'un yerine ve örgüte sızarak silahın yerini bulmaya çalışıyor; O sırada komadan çıkan Castor, Sean'ı aynı yöntemle değiştirir ve ikisi arasındaki kavga bambaşka bir boyut kazanır.

Kaynak: Son tarih

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments