Menu

Fahriye Evcen’in güzelliğine hayranları düştü, Burak Özçivit’ten de yorum gecikmedi!


Televizyongazetesi.com/Detay – Ünlü oyuncu Fahriye Evcen uzun süredir setlerden uzakta. Sadece bazı markaların yüzü olarak reklamlarda rol almayı tercih ediyor. Burak Özçivit ile evlendikten sonra hiç bir dizi dizi veya filmde yer almadı. En son Nisan 2017'de 13. bölümü ile final yapan Ölüme Kadar dizisi ile ekrana geldi.

Uzun süredir birlikte olduğu Burak Özçivit ile aynı yılın Haziran ayında evlendi. Çiftin oğlu Karan, Nisan 2019'da dünyaya geldi. Mutlu evlilikleriyle dikkat çeken çift, zaman zaman sosyal medyada da birlikte pozlarını paylaşıyor.

Fahriye Evcen, eşiyle tanıştığı dergilerin sorularıyla karışan bir proje varsa dizide oynayabileceğini söylemişti. Ancak pandemi dönemine de dikkat çekti ve bir süre beklemeyi uygun bulduğunu belirtti.

Öyle görünüyor ki Evcen şu anda bir dizide olmayacak ama farklı projeler ile karşımıza çıkıyor. Sosyal medyada da yüzü olduğu marka için çeşitli paylaşımlar yapan oyuncu, bu kez yine sahne arkasında görülüyor.

Instagram sayfasında yine bir moda çekimi ya da reklam çekimi setinde siyah bir kıyafet, saç ve makyaj giydiğini tahmin etti.

Gelecekte oyuncunun projesinin ne olduğunu göreceğiz ama bir işin içinde olduğu fotoğraflarından anlaşılıyor. Fahriye Evcen'in fotoğrafları kısa sürede 360 ​​bine yakın beğeni aldı ve çok sayıda yorum yapıldı.

Evcen'in güzelliğini öven hayranların yanı sıra eşi Burak Özçivit'in de beğeni ve yorum listesine katıldığı görüldü. Özçivit, eşinin fotoğraflarına ateş emojisi ile karşılık verdi.

İşte oyuncunun diğer pozları …

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments