Menu

Gain’in çok konuşulan ’10 Bin Adım’ dizisinden sonra Engin Günaydın’dan yeni bir dizi geliyor!


Televizyongazetesi.cm/Detay – Dijital platform Gain için çekilen bir dizi son zamanlarda sıkça konuşuldu. Engin Günaydın ve Devin Özgür Çınar, izleyicilerin beğenisini kazanan ve sosyal medyada çokça konuşulan '10 Bin Adım' dizisinde birlikte oynadı. İlk sezonunu yayınlayan dizi büyük beğeni toplarken iki oyuncunun hikayesinin yeni bir proje için toparlandığı öğrenildi!

Engin Günaydın ve Devin Özgür Çınar'ın bu başarılı çalışmalarının ardından bir dizi daha gündemde. Gazeteci Birsen Altuntaş, twitter hesabından yeni dizi ile ilgili bilgileri paylaştı. Buna göre dizi, Engin Günay'ın yazdığı bir başka hikayeden hareketle çekilecek.

Günaydın Azizler adlı filmle de gündeme geldi. Filmin yönetmenliğini üstlenen Taylan Biraderler, Engin Günaydın'ın yeni dizisinin de yönetmenliğini üstlenecek. Image Production imzalı dizinin Netflix üzerinden yayınlanacağı bilgisi verildi.

Bu arada büyük ilgi gören "10 Bin Adım" adlı dizide iki eski sevgili Ezgi ve Memet, yolculuklarında kızgınlıklarından öfkelerine kadar eğlenceli bir dille anlatılıyor. Her çarşamba Gain'de yayınlanan dizinin ilk sezon bölümleri bitmek üzere.

Dizinin hikayesi her iki oyuncuya da ait. Senaryoyu Devin Özgür Çınar yazmıştır. 10 Bin Adım komedi dizisinde, "Eski kız arkadaşınla arkadaş kalmak mümkün mü?" Sorudan hareketle kalan dostluk on bin adımlık bir macerada inceleniyor.

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments