Menu

Gönül Dağı dizisinde 1 saniyelik görüntü bile yetti, izleyici istedi, gerçek oluyor!


TelevizyonGazetesi.com / Detay – Gönül Dağı dizisi cumartesi akşamlarının sevilen yapımlarından biridir. Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan'ın yer aldığı dizinin yükselişi, güçlü hikayesi ve başarılı oyunculuğuyla devam ediyor. Geçen hafta reytinglerde en iyi oranlara ulaşan dizinin yeni bölümü de merakla bekleniyor.

Sefer, Zahide'ye evlenme teklif eder, ancak Fikret öğretmek için arkadaşlarını toplayacaktır. Gönül Dağı dizisinin 17. yeni bölümünün 2. fragmanında bir detay daha var. Dizinin hayranları bir süredir sosyal medyada yeni bir çift hakkında konuşuyor. Seyirci Elif ve Serdar karakterlerinin aşk yaşamasını istedi.

Gönül Dağı dizisinin 17. bölümünde, bu aşka güçlü bir adım atılacağını ve seyircilerin seslerinin senaristler tarafından duyulduğunu anlatan sadece 1 saniyelik bir görüntü var. Birçok dizi hayranı bu kısa sahnenin fragmana yansıdığını hemen fark etti. Serdar ve Elif'in birbirlerine bakışları bile bir aşkın başladığını ifade eder. Dilek'ten vazgeçen Serdar, onu sevdiği Taner'e bırakacak ve belki Elif gerçek aşkını bulacaktır. Elbette izleyicinin varsayımı bu.

Yine de Serdar ve Elif karakterlerinin birbirlerine çok yakıştığını belirten Gönül Dağı hayranları, bu sahne ile heyecanlarının çok arttığını belirten yorumlar yaptı.

"Elif ve Serdar'ı burada görmekten mutlu olanlar mı?" Mesajı yazan dizi hayranları, bu iki karakterin aşk hikayesinin de bu görüntülerle başladığına inanıyor.

Bir dizi hayran, "Elif Serdar'ın yanında. Onu iyileştirecek mi yoksa ben rüya mı görüyorum?" Dedi. Bir başka hayran da yorumlarda “Serdar – Elif, çok güzel bir çift olacaksın” ifadesini yansıttı.

Dizide Elif karakterine hayat veren isim Zümre Meğreli … İlk kez bir dizide rol alan oyuncu, izleyicilerden de olumlu tepkiler aldı. Utku Ateş, Serdar karakterine hayat vermiş ve genç oyuncu başarısıyla takdir edilen isimlerden biri olmuştur.

Serdar ve Elif karakterleri hakkında birçok yorumu sosyal medyada görebilirsiniz. İşte Gönül Dağı dizisinin 17.bölümünden ikinci fragman:

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments